ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Історія

АГРОМАТ - це справжні історії. З 1993 року ми живемо історіями наших клієнтів, партнерів, постачальників і співробітників. Разом ми починали з маленької компанії, а стали обличчям українського ринку кераміки. Більшість плитки та сантехніки, яка прикрашає інтер'єри будинків, популярні ресторани, розкішні готелі і величезні стадіони - родом з АГРОМАТ.

Сегодня
2018
Нам 25 років!

Чверть століття тому було покладено початок великого шляху. Сьогодні ми також сміливі, як і на самому початку. Цього року АГРОМАТ виріс не тільки в роках, але і своїх досягненнях. Ми відкриваємо три нових магазини - у Києві і Хмельницькому. Оновили свій сайт та інтернет-магазин - тепер знаходити ідеї для ремонту і робити покупки онлайн ще простіше! Але багато що залишилося незмінним: наші надійні партнери, теплі відносини у нашій команді і наші цілі - зробити ваш будинок затишним і красивим.

2017
АГРОМАТ починає змінюватися. Тут і зараз.

Незважаючи на свою велику історію, ми маємо бажання розвиватися далі, щоб відповідати сучасним тенденціям і стилю життя. Новий слоган компанії: «Плитка та сантехніка тут і зараз». Наша мета: максимально скоротити ваш шлях від ідеї ремонту до втілення її у життя. Ми змінюємося, щоб вирішити за вас питання ремонту, дати вам можливість мріяти, вибирати і просто насолоджуватися! Вибирайте - забирайте - відпочивайте! Решту зробить АГРОМАТ.

2016
Відкриття магазину АГРОМАТ у Вінниці.

Величезний простір площею 2500 кв.м - ціле місто сучасних дизайнерських ідей. Тепер кращі новинки провідних світових виробників і модних українських брендів можна купити і у Вінниці!

Відкриття магазину АГРОМАТ у м. Кропивницький.

Тут представлені плитка та сантехніка від законодавців моди у своїй сфері: Impronta, Keramag, Villeroy&Boch, Venis, Vives, Peronda, Imola, La Faenza.

2014
Відкриття магазину АГРОМАТ в Львові.

Це вже другий львівський магазин Агромат-Інтер'єр, який став своєрідною відповіддю на зростаючий попит серед населення на якісну і ексклюзивну продукцію.

2013
25 серпня 2013 року - особлива дата.

У цей день ми відсвяткували свій двадцятий день народження. Майданчик біля найбільшого спеціалізованого торгового комплексу «Керамік Сіті» став справжнім епіцентром грандіозного свята. Таку значущу подію разом з нами розділили понад 500 осіб, серед яких ділові партнери компанії, постачальники і виробники, регіональні дилери, представники бізнес-структур, шоу-бізнесу і наші співробітники.

2012
Відкриття ТЦ «Керамік Сіті».

Тут, на площі у 8 000 квадратних метрів сконцентрований весь досвід компанії «Агромат», представлено близько 100 шоу-румів, які пропонують готові рішення інтер'єру, Найбагатший вибір керамічної плитки, мозаїки, керамограниту, повний спектр сантехнічних приладів - від змішувачів до міні-басейну, освітлювальні прилади і меблі.

2011
Розвиток бренду Ceramic Fashion.

Подальший розвиток бренду Ceramic Fashion і його поширення в Україні. Спільно з партнерами відкриті салони Ceramic Fashion у Рівному, Луганську і Харкові.

2010
Розширення мережі салонів і магазинів.

Починає роботу спеціалізований магазин «Агромат» у Чернівцях, відкритий салон Porcelanosa Grupo в Одесі, спільно з партнерами відкривається салон Ceramic Fashion у Донецьку.

2009
Бренд Ceramic Fashion.

Виводиться на ринок бренд Ceramic Fashion, який представляє модні напрями Luxury style в оформленні інтер'єру ванної кімнати. Відкривається перший салон елітної плитки та сантехніки Ceramic Fashion у ТЦ «Домосфера» (Київ, Столичне шосе, 101), ребрендинг салону «Агромат-центр». Відкривається мережа магазинів, де представлена продукція для різних категорій покупців: «Агромат- Інтер'єр», «Агромат-сервіс» та «Агромат-дисконт».

2007
Відкрито салон «Агромат-центр» у Києві на вул. Шота Руставелі.

Представлена продукція преміум-сегмента від провідних світових брендів Duravit, Swarovski by Kludi, Laufen, Bianchini&Capponi, Leonardo Ceramica, Villeroy&Boch, Axor та ін. Продукція представлена в шоу-румах, у вигляді готових інтер'єрних рішень.

Починає свою роботу туристична фірма «Агромат-Тур».

Фірма пропонує туристичні поїздки у багато країн світу та куточки нашої країни, а також повний комплекс послуг, пов'язаних з оформленням паспортів та розміщенням в готелях.

2005
Засновується підприємство «Агромат-декор».

Підприємство, обладнане сучасною технікою, займається розробкою та виробництвом фризів, декорів, плінтусів, ступенів, панно, мозаїки і т. д.

2003
Перший номер журналу «Кераміка: стиль і мода».

У ТЦ «Світ Кераміки» відкривається другий зал сантехніки. Під егідою АВЕІК виходить перший номер журналу «Кераміка: стиль і мода», де розміщуються нові колекції керамічної плитки та сантехніки, публікуються найбільш цікаві проекти архітекторів і дизайнерів та ін.

2002
Відкриття залу мозаїки.

У ТЦ «Світ Кераміки» відкривається Зал мозаїки. Шоу-руми залу оформлені мозаїкою фабрик Trend, Onix, Vidrepur, Mosaico de Lux, Stella de Mare.

Офісний центр компанії «Агромат».

У червні 2002 закінчено будівництво нового офісного центру компанії «Агромат» на пр. Перемоги 89-а. Тут розмістилася дирекція й основні департаменти компанії.

2000
Найбільший український імпортер.

Компанія затверджується на ринку як найбільший український імпортер. Активно розвивається дилерська мережа по багатьом містам України. Відкривається виробництво керамічних фризів, що дозволяє істотно розширити асортимент продукції.

Агромат "Світ кераміки».

Компанія «Агромат» успішно працює з низкою відомих європейських фабрик. У травні відкривається ТЦ «Світ кераміки» (Київ, вул. Булаховського 1/2). У найбільшому в Європі спеціалізованому центрі представлений широкий асортимент керамічної плитки та сантехнічних приладів. Гордість ТЦ - перший в СНД «House of Villeroy&Boch», де представлена продукція знаменитого німецького бренду та всі необхідні аксесуари для ванної кімнати.

1999
Початок роботи української асоціації кераміки.

Починає свою роботу АВЕІК (Асоціація виробників, експортерів і імпортерів кераміки. Своїми основними завданнями асоціація вважає - захист інтересів вітчизняних виробників на світовому ринку і створення сприятливих умов для розвитку виробництва. У 2010 році АВЕІК перейменовується в Українську Асоціацію Кераміки.

Заснування підприємства «Шпат».

У селі Мала Токарівка Житомирської області засновується дочірнє підприємство «Шпат», яке займається видобутком і подальшою переробкою пегматитової сировини, Перші експортні поставки для підприємств фарфоро-фаянсової промисловості, будівельної і художньої кераміки України і ближнього зарубіжжя.

1996
Початок виробництва фігурних елементів мощення.

За технологією вібролиття проводиться різнобарвна бетонна плитка, яка широко використовується для благоустрою території, мощення вулиць і скверів.

1995
Початок роботи з європейськими партнерами.

Перші поставки продукції таких фабрик як Gustavsberg (Швеція), Oras (Фінляндія), Italgres (Іспанія), Kale (Туреччина), Sanchis (Іспанія).

1994
Реєстрація рекламного агентства «ЕМА».

Почавши з підтримки продукції компанії «Агромат», «ЕМА» зросла в агентство повного циклу, яке розробляє, виготовляє і розміщує всі види реклами: зовнішню, рекламу в пресі, на телебаченні, в Інтернеті.

1993
Заснування компанії «Агромат».

Днем народження компанія вважає свято День Будівельника, який традиційно відзначається у другу неділю серпня. Перші контракти зі словацькою фабрикою «Kerko» і чеським виробником сантехнічної кераміки «Znojmo».

ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18