ua ru
×
пн-пт: 9-19, сб: 9-18, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Історія

АГРОМАТ - це справжні історії. З 1993 року ми живемо історіями наших клієнтів, партнерів, постачальників і співробітників. Разом ми починали з маленької компанії, а стали обличчям українського ринку кераміки. Більшість плитки та сантехніки, яка прикрашає інтер'єри будинків, популярні ресторани, розкішні готелі і величезні стадіони - родом з АГРОМАТ.

Сегодня
2021
Нові магазини в Києві та Івано-Франківську

Ми ще ближче до вас. Два магазини в Києві на пр. Лобановського та вул. Закревського, а також перший магазин в Івано-Франківську — це тисячі брендів з усього світу, готові інтер’єрні рішення, персональні менеджери та послуги 3D-візуалізації для того, щоби ви побачили вашу ванну кімнату тут і зараз.

2020
Відкриття магазину АГРОМАТ у Вінниці

Зона українських брендів в АГРОМАТ Ми підтримуємо українських виробників. Та хочемо надати українцям якісну продукцію за помірною ціною. Для цього ми зібрали кращі вітчизняні бренди плитки та розмістили їх на площі 400 кв.м у магазині АГРОМАТ В на Булаховського, 2. Це найкраща вітчизняна добірка кераміки. Відкриття магазину АГРОМАТ у Вінниці Величезний простір площею 2500 кв.м — ціле місто сучасних дизайнерських ідей. Тепер кращі новинки провідних світових виробників і модних українських брендів можна купити й у Вінниці!

2019
Нові магазини в Харкові та Києві

Цього року ми відкрили найбільший торговельний комплекс АГРОМАТ у Харкові, з двома поверхами трендової плитки, сантехніки та дизайнерських ідей для ванної кімнати. А також великий торговий комплекс АГРОМАТ на Лівому березі Києва. Новий магазин на проспекті Бажана не тільки вдвічі ближчий для половини киян, але і став зручним місцем, де покупці можуть обговорити проєкт із дизайнером.

2018
Нам 25 років!

Чверть століття тому було покладено початок великого шляху. Сьогодні ми також сміливі, як і на самому початку. Цього року АГРОМАТ виріс не тільки в роках, але і своїх досягненнях. Ми відкриваємо нові магазини — у Києві, два в Хмельницькому та Одесі. Оновили свій сайт та інтернет-магазин — тепер знаходити ідеї для ремонту й робити покупки онлайн ще простіше! Але багато що залишилося незмінним: наші надійні партнери, теплі відносини в нашій команді й наші цілі — зробити ваш будинок затишним і красивим. Відкриття магазину в Одесі 1000 кв.м плитки, сантехніки, супутніх матеріалів та безліч готових ідей для ванної кімнати. Тут і зараз. В Одесі. У новому магазині АГРОМАТ за адресою вул. Академіка Вільямса, 1В

2017
АГРОМАТ починає змінюватися. Тут і зараз

Незважаючи на свою велику історію, ми маємо бажання розвиватися далі, щоби відповідати сучасним тенденціям і стилю життя. Новий слоган компанії: «Плитка та сантехніка тут і зараз». Наша мета: максимально скоротити ваш шлях від ідеї ремонту до втілення її в життя. Ми змінюємося, щоби вирішити за вас питання ремонту, дати вам можливість мріяти, вибирати і просто насолоджуватися! Вибирайте — забирайте — відпочивайте! Решту зробить АГРОМАТ.

2016
Відкриття магазину АГРОМАТ у Кропивницький

Тут представлені плитка та сантехніка від законодавців моди у своїй сфері: Impronta, Keramag, Villeroy&Boch, Venis, Vives, Peronda, Imola, La Faenza.

2013
Нам 20 років

25 серпня 2013 року ми відсвяткували свій двадцятий день народження. Це було грандіозне свято, до якого доєдналося понад 500 гостей. Це наша команда, ділові партнери, постачальники і виробники, дилери, українські бізнесмени та зірки, що разом із нами від самого початку.

2012
Відкриття АГРОМАТ А

Тут, на площі 8 000 кв.м. — весь досвід компанії АГРОМАТ. Перша назва магазину — «Керамік Сіті». І це, дійсно, ціле місто кращих пропозицій від світових та українських брендів. Найбільший вибір керамічної плитки, мозаїки, керамограніту, сантехніка від змішувачів до мінібасейнів, освітлення та меблі. А ще сотні шоу-румів із готовими рішеннями для інтер’єру.

2010
Ще більше магазинів!

Цього року ми ставали ще ближчими до покупців у різних містах Україні. Відкривалися магазини АГРОМАТ у Чернівцях, Одесі, Львові, Рівному, Харкові, Луганську та Донецьку.

2009
АГРОМАТ у ТЦ «Домосфера»

АГРОМАТ презентував нові магазини під брендом Ceramic Fashion, що пропонували luxury продукцію для оформлення інтер’єру. Перший салон елітної плитки та сантехніки Ceramic Fashion був відкритий у ТЦ «Домосфера» (Київ, Столичне шосе, 101). Сьогодні цей магазин так само запрошує до світу fashion, лише під назвою АГРОМАТ.

2007
Відкрито магазин АГРОМАТ у Києві на вул. Шота Руставелі

Це елегантний простір із преміальною продукцією від кращих світових брендів Duravit, Swarovski by Kludi, Laufen, Bianchini&Capponi, Leonardo Ceramica, Villeroy&Boch, Axor та ін. Кожний шоу-рум — вишукане готове рішення для вашого інтерєру. Тут проводяться камерні зустрічі дизайнерів та архітекторів КАДА.

Туристична фірма АГРОМАТ-ТУР

Знаємо все про роботу та відпочинок. Пропонуємо туристичні подорожі до будь-яких куточків нашої планети. Маємо величезний досвід організації закордонних відряджень, складних туристичних маршрутів, оформлення віз, бронювання квитків та готелів.

2004
Клуб архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ

Це місце зустрічі талановитих людей. Ми хотіли максимально спростити роботу дизайнерів, влаштовуючи яскраві презентації новинок, семінари, зустрічі зі світовими зірками кераміки. Для членів клубу КАДА пропонує вигідні умови співпраці.

2003
Перший номер журналу «КЕРАМІКА. СТИЛЬ. МОДА»

Ми знаємося на трендах так, що змогли створити власне друковане видання «КЕРАМІКА. СТИЛЬ. МОДА». Понад 15 років наш журнал був єдиним українським виданням про керамічні та сантехнічні інтер’єрні тенденції. Тут опубліковані сотні інтерв’ю з зірковими промисловими архітекторами й дизайнерами.

2002
Відкриття залу мозаїки

Відкриваємо зал мозаїки в магазині АГРОМАТ В. Шоу-руми залу оформлені кращою мозаїкою фабрик Trend, Onix, Vidrepur, Mosaico de Lux, Stella de Mare.

Офісний центр компанії АГРОМАТ

У червні 2002 закінчуємо будівництво офісного центру компанії АГРОМАТ на пр. Перемоги 89-а. Тут розмістилися дирекція й основні департаменти компанії.

2000
Найбільший український імпортер

Компанія АГРОМАТ затверджується на ринку як найбільший український імпортер. Активно розвивається дилерська мережа в багатьох містах України. Відкривається виробництво керамічних фризів, що дає змогу значно розширити асортимент продукції.

Агромат "Світ кераміки»

АГРОМАТ В На цей час ми вже успішно працюємо з відомими європейськими фабриками. Та відкриваємо найбільший у Європі спеціалізований центр керамічної плитки та сантехніки «Світ кераміки», який тепер усі знають як АГРОМАТ В на вул. Булаховського ½ у Києві. А ще саме в цьому місці з’явився перший у СНД House of Villeroy&Boch з продукцією знаменитого німецького бренду. І це наша гордість.

1999
Початок роботи Української асоціації кераміки

Починає свою роботу АВЕІК (Асоціація виробників, експортерів та імпортерів кераміки. Своїми основними завданнями асоціація вважає — захист інтересів вітчизняних виробників на світовому ринку і створення сприятливих умов для розвитку виробництва. У 2010 році АВЕІК перейменовується на Українську асоціацію кераміки.

Заснування підприємства «Шпат»

У селі Мала Токарівка Житомирської області засновується дочірнє підприємство «Шпат», що займається видобутком і подальшою переробкою пегматитової сировини. Перші експортні поставки для підприємств фарфоро-фаянсової промисловості, будівельної й художньої кераміки України і ближнього зарубіжжя. Заснування підприємства «Шпат»

1996
Початок виробництва фігурних елементів мощення

Починаємо виготовляти різнобарвну бетонну плитку за технологією вібролиття. Її широко використовують для благоустрою території, мощення вулиць і скверів.

1995
Початок роботи з європейськими партнерами

Перші поставки продукції таких фабрик як Gustavsberg (Швеція), Oras (Фінляндія), Italgres (Іспанія), Kale (Туреччина), Sanchis (Іспанія).

1994
Рекламне агентство ЕМА

Ми навчилися говорити про себе та стали імпортером номер один в Україні. Тепер допоможемо заговорити про ваш бренд. Наше рекламне агентство ЕМА розробляє, виготовляє й розміщує всі види реклами: зовнішню, рекламу в пресі, в інтернеті, на телебаченні.

1993
Заснування компанії АГРОМАТ

Наш День народження — свято Дня будівельника, що традиційно відзначається в другу неділю серпня. Того ж року ми заключили перші контракти зі словацькою фабрикою Kerko та чеським виробником сантехнічної кераміки Znojmo.

ua ru
×
пн-пт: 9-19, сб: 9-18, нд: 10-18