Каталог

Ua

Поради

Сіра плитка в дизайн-інтер'єрі ванної кімнати

03 Березня 2020
13389
Фото - Сіра плитка в дизайн-інтер'єрі ванної кімнати

Сірий завжди буде в тренді – в цьому нас переконують експерти Інституту кольору Pantone, що з року в рік включають його всілякі відтінки в палітру найактуальніших кольорів.

І тому є логічне пояснення: в дизайні одягу або інтер'єрів сірий може запросто розіграти багатоходівку, дивуючи не тільки своєю стриманістю і стабільністю, а й різноманіттям фактур. Ванна кімната не виняток – тут сірий панує десятиліттями. Чому така плитка ніколи не вийде з моди, знають в АГРОМАТ.

Один за всіх

Здається, що сірий роками був у «вигнанні» з першого ешелону – ми й не помітили, як він став синонімом невиразності. Однак думка ця помилкова. Саме цей колір був актуальним в будь-якій ситуації – і сам виступав акцентом, і давав розкритися іншим.

Сьогодні сірий – це, безперечно, один з кращих варіантів для оформлення інтер'єру ванної кімнати. Різноманіття його відтінків та фактур тому сприяють. Ультрамодні бетон і граніт, метал і попелястий, перловий світлий, кашеміровий і нейтральний – яку б сіру плитку ви не вибрали, результат завжди буде стабільно відмінним.

Універсальність сірого пояснюється просто: він не «тисне» на психіку, не відволікає увагу від головного, прекрасно поєднується з яскравими квітами і може служити фоном для дизайнерських шедеврів. На такій підкладці відмінно виглядають панно і будь-які фактурні композиції, на ній виділяються сантехніка і аксесуари. Сірій плитці для підлоги під силу збалансувати навіть найвигадливіші елементи на стінах – в тандемі з нею вони не будуть виглядати помітно й безглуздо.

Вибираємо відтінок і фактуру

Що ж сьогодні нам пропонують для облицювання ванної кімнати?

  • Сіра плитка великих форматів відмінно проявить себе в мінімалізмі. З швами тон в тон вона створить на стінах моноліт, який стане відмінним фоном для сучасної сантехніки. Це може бути плитка ректифікована, поділена на квадрати, або орнаменти для втілення еклектики – вибирати вам. Неймовірної глибини допоможе домогтися тривимірна плитка для стін, а плитка-декор дасть можливість створити панно будь-якої складності – від рослинних мотивів до візуальних реконструкцій міст.
  • Сірий керамограніт представлений на ринку в широкому асортименті. Графіт, мокрий асфальт, темний антрацит, вулканічний – насичені відтінки сірого заграють яскравими фарбами в просторих санвузлах, де можна виділити одну зону – стіну або підлогу. Керамограніт сірий під мармур або з імітацією металу доведеться до речі в реалізації класичного стилю, а також ар-деко і модерн. Об'єднуйте фактури – сіра матова плитка на підлогу добре поєднується з глянсовою на стінах.
  • Сіра клінкерна плитка може бути основним гравцем в будь-якій кімнаті і ванна не виняток. Відтінки на будь-який смак – від сталевого і срібного до приглушеного попелястого і мишачого. Імітація цегли і каменю дозволить реалізувати найсильніші сторони таких стилів, як лофт, індустріальний, хай-тек. Експериментуйте з фактурою – тут важливо, щоб незвичайність плитки визначалася не тільки візуально, але і тактильно.

З чим поєднувати будемо

Перед іншими кольорами сірий має ряд переваг. Він благородний і практичний – не мазкий, доречний в будь-якому стилі. Така ванна кімната дихає спокоєм. Але пам'ятайте: сірий вимагає світла. Не бійтеся додати в ванну світильники або бра – з їх підтримкою сірий заграє новими фарбами.

Класика жанру – поєднання сірого з чорним і білим. Не класикою єдиною – яскраві жовтий, синій, зелений і навіть помаранчевий на сірому тлі покажуть всі свої переваги. Спокійні бежеві відтінки стануть елегантним і гармонійним доповненням. Втім, сірий – один з тих унікальних кольорів, який добре виглядає і в монохромі.

Якого кольору має бути раковина в ванній кімнаті сірого кольору? Світла і яскравості додасть біла сантехніка, чорна стане акцентом. Раковина в ванну з натурального або штучного каменю в обрамленні сірого виглядає чудово. Особливо вдалі все варіації мармуру – його прожилки з сірим говорять однією мовою.

Що стосується ванни, то вона може бути будь-якого кольору. Найкоротший шлях і гарантований результат – чаша білого кольору. Якщо прагнете акценту, без найменшого ризику вибирайте золоту, бежеву, сріблясту, чорну і темно-синю ванну. Скільки коштує кольорова ванна? Тут все залежить від її конструкції та функціональності. Найдорожчими будуть окреморозташовані ванни – їх ціна може перевищувати 50 тисяч гривень. Тут мова йде про чаші європейського виробництва з хорошим дизайном і відмінною якістю. Вартість простіших моделей стартує від 10 тисяч гривень.

Гарне поєднання сірого – з дерев'яними меблями кольору венге або теплих шоколадних відтінків. Сміливо комбінуйте в інтер'єрі яскраві і приглушені, теплі і холодні відтінки, глянсову і матову поверхні, а також гладкі фактури і ті, що мають потертості і шорсткості.

Форма плитки може виступати і декором. Мозаїка, риб'яча луска, гексагон допоможуть прикрасити стіну і зонувати простір. Окрасою може стати навіть укладання, виконане ялинкою або лабіринтом.

Змішувач на умивальник, аксесуари, душову систему в ванну можна вибрати з хромованою поверхнею або в золоті. Все залежить виключно від ефекту, якого ви хочете домогтися.

Як бачимо, сірий – універсальний колір. Вибираючи його для ванної кімнати, можете не сумніватися: він подружиться з будь-якими фактурою, формою і кольором. Вам залишиться тільки одне – сміливо втілювати в життя всі свої задуми.

Відео - Плитка гексагон (шестикутна) в інтер'єрі
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук