На жаль, нічого не знайдено, але ми маємо для Вас промокод зі знижкою!
Приємних покупок!
Зворотній дзвінок:
пн-пт: 9-19, сб: 10-18, нд: 10-18,
0 800 30 30 19пн-пт: 9-19, сб: 10-18, нд: 10-18,
0 800 30 30 19Керамічна плитка - найбільш зручний і практичний спосіб оформлення приміщень.
«У будинків, як і у людей, є своя душа і своє обличчя, на якому відображається їх внутрішня сутність», - так сказав Дюма-батько і, безумовно, мав рацію. До цього можна додати, що душу будинків формують люди, які в них живуть. До прикладу, вам вдалося купити нову квартиру або заробити кошти на ґрунтовний ремонт старої. Ви, подолавши період ейфорії, опиняєтеся в повній розгубленості: з чого почати? Змінити меблі в їдальні? Покрити ламінатом підлогу в спальні? Все це, звичайно, важливі приміщення.
Але почати все ж радимо з інших житлових зон. Адже, як правило, заходячи з вулиці в будинок, ви, починаючи, природно, з коридору, неодмінно заглянете у ванну кімнату і на кухню. Ремонт бажано починати з них! А для цього без керамічної плитки вам не обійтися. Але щоб грамотно її вибрати, необхідно дещо знати.
Керамічна плитка - найбільш зручний і практичний спосіб оформлення приміщень. Сьогодні в магазинах ви можете знайти все, що душі завгодно: і недорогу, але різноманітну вітчизняну плитку, і плитку з ексклюзивних колекцій всесвітньо відомих країн-виробників - Італії, Іспанії, Польщі, Чехії. Керамічна плитка екологічно нешкідлива, натуральна, красива, гігієнічна. Вона безпечна для навколишнього середовища, оскільки температурна обробка зменшує ризик виділення шкідливих речовин. Вона має протипожежні властивості. Зрештою, вона більш довговічна і міцна, ніж будь-яке інше покриття, і, що важливо, за плиткою легко доглядати.
Довговічний унікальний оздоблювальний матеріал, з якого виготовляється керамічна плитка, має всі необхідні властивості, як-от: морозостійкість, водопоглинання, вогнетривкість, зносостійкість, гігієнічність і, звичайно ж, неповторний дизайн. Керамічна плитка безпечна для навколишнього середовища, оскільки високотемпературною обробкою зменшує ризик виділення шкідливих речовин; вона не горить і захищає облицьовану поверхню, а при нагріванні не виділяє отруйних речовин. Їй не страшні пил і бактерії, оскільки миття плитки не складає великих труднощів.
До того ж керамічна плитка не проводить електричний струм, не руйнується при зіткненні з хімічними речовинами (виняток - фтористоводнева кислота), не змінює кольору під впливом сонячних променів. ТОВ АГРОМАТ надає величезний вибір керамічної плитки. На нашому ринку сьогодні представлена плитка з Італії, Іспанії, Німеччини, Чехії, Португалії, Індонезії, Польщі, Єгипту, Китаю, а також продукція вітчизняних виробників.
Як визначити якість плитки самостійно. Перш за все, радимо вам не купувати керамічну плитку з нерівними краями, які можна легко побачити, приклавши одну до іншої. Звичайно ж, не повинно бути ніяких видимих пошкоджень, як-от мікротріщини і відколи на глазурованій поверхні. Патьоки і зернистість малюнка говорять про погану якість керамічної плитки. Якість також визначається сортом плитки, яких всього налічується три. Сорт не завжди вказується виробником на плитці, але його легко впізнати за кольором. Всі позначення на партії плитки першого сорту наносяться червоним кольором, другого - синім, а третього - зеленим маркуванням.
Значки на маркуванні. Щоб зробити правильний вибір, потрібно навчитися читати символи на упаковці. Наприклад, плитка для підлоги має позначку у вигляді ступні на чорному тлі. Якщо ж ступня чорна, а фон світлий і заштрихований, значить, плитка відрізняється підвищеною зносостійкістю. Зображення руки вказує на плитку для стін, але ні в якому разі не для підлоги. Значок «сніжинка» говорить про морозостійкість. Значок у вигляді стилізованого полум'я з цифрами "1" або "2" позначає кількість обпалів покриття. Неодноразове повторення значка свідчить про високий рівень того чи іншого показника.
Літерні символи "АА" вказують на те, що плитці нестрашний вплив хімічних речовин. З однією літерою "А" - плитка менш стійка. Найнижча опірність у плитки з маркуванням "О", проміжна - у "В" і "С". Як правило, такої інформації цілком достатньо для покупця, який чітко уявляє, які саме властивості і характеристики вироба в першу чергу важливі в приміщенні, яке потрібно оформити.
Конкретне місце облицювання: підлога, стіни або їхні окремі ділянки. Якщо ви хочете використовувати плитку у ванній кімнаті, вам варто враховувати, що підлога і стіни цього приміщення контактують з хімічними реагентами, які залишають плями. В такому випадку підійде кахельна плитка з високою кислотостійкістю і з низькою пористістю. В принципі, і у ванній, і на кухні не такий вже й важливий ступінь зносостійкості плитки, особливо під час облицювання стін. Вироби для цих приміщень повинні мати підвищені хімічні характеристики. На кухні підлогу треба укладати не тільки хімічно стійкою керамічною плиткою, а також і з низькою пористістю (зносостійкість - III класу) і високою міцністю. Плитка IV і V класу, більш стійка до стирання, знадобиться в коридорі, вестибюлі і передпокої. Варто розрізняти поняття "технічна характеристика" і "якість", в іншому випадку ви ризикуєте витратити гроші даремно. Адже зовсім необов'язково викладати підлогу у ванній кахлем з підвищеною морозостійкістю або високою зносостійкістю. Місце такому виробу - в приміщеннях громадського призначення, торгових і виставкових залах.
Якщо ви шукайте плитку для внутрішнього облицювання приміщення. Ніколи не поспішайте з покупкою, навіть якщо вам дуже сподобалася фактура вироба або малюнок на ньому. У цій справі потрібно врахувати і безліч інших його характеристик. Необхідно знати, наскільки вподобаний кахель відповідає умовам місцевості, де ви будете укладати його. Різноманіття пропонованої продукції на ринку практично безмежне, але універсального типу керамічної плитки немає. Щоб зробити правильний вибір, для вас корисними будуть короткі відомості про види і технології виробництва плитки, які і визначають її технічні характеристики. По-перше, потрібно знати, що плитка може бути глазурована або без глазурі на лицьовій поверхні, на низкопористій або високопористій основі, одноразового або дворазового випалу.
Вибір керамічної плитки сьогодні величезний. Просто очі розбігаються. Коли ми сидимо вдома і обдумуємо свій ремонт, здається, що ми чітко уявляємо, чого хочемо. А, прийшовши в магазин і побачивши таке розмаїття, ми приречено розуміємо, що хочемо вже чогось зовсім іншого. Ось цю хочемо, малахітового кольору, з чудовими світлими прожилками, і ось цю, світленьку, з орнаментом у східному стилі, а он яка чудова, антрацитно-чорна, блискуча, велика... Знайома ситуація, чи не так? Для того, щоб цього не сталося, перебуваючи в магазині, подумки поверніться в стіни своєї квартири і об'єктивно оцініть ситуацію. Якщо ви не розрахуєте співвідношення габаритів вашого житла з фактурою і розмірами плитки, то ризикуєте поплатитися за це: незабаром вам не захочеться зайвий раз заходити в приміщення, облицьоване колись такою бажаною плиточкою.
Якщо у вас малогабаритна квартира, то краще вибирати світлі і холодні тони - вони візуально збільшують простір. Теплі – навпаки - візуально зменшать просторе приміщення, зроблять його більш затишним. Для зорового зменшення простору можна також вибрати темну плитку. Що ж стосується орнаменту, то у великих приміщеннях добре виглядають плитки з великим малюнком - в менших кімнатах такі будуть матимуть гальмівну дію. Для них підійдуть непомітні і яскраві орнаменти. У низьких приміщеннях вертикальний візерунок або прямокутна плитка, встановлена вертикально, створять враження більшої висоти. Тому важливо врахувати все: площу приміщення, розміри плитки, її колір, аналіз середовища, освітленість, меблі.
До речі, сьогодні можна не обмежуватися традиційною прямокутною плиткою. Якщо ваш житловий простір дозволяє, вибирайте багатокутну. Пам'ятайте, що після зміни формату плитки змінюється сприйняття швів. А якщо ви вирішили: гуляти, так гуляти! - і, більш того, можете собі це дозволити, то замовте декоративне панно! Це будуть обрані вами візерунки, виконані на кожній плитці окремо, що не повторюють один одний (або повторюють - на ваш вибір).
До речі, купуючи виріб, ретельно перевірте, наскільки правильною є його геометрія і чи немає в ньому дефектів.
Знавці рекомендують замовляти кількість матеріалу приблизно на 10 відсотків вищу за необхідну - щоб уникнути браку і сумних казусів під час кладки.
Керамічна плитка - всюдисуща, її можна побачити не тільки на стінах і підлогах в приміщеннях, а й на фасадах, зовнішніх терасах, на доріжках, в басейнах, на камінах, сходах і балконах. І в кожному з цих місць ступінь навантаження на плитку різна, а, отже, і різні вимоги до її зносостійкості.
Передпокій. Підбираючи плитку для цього приміщення, важливо пам'ятати, що тут на підлогу здійснюється інтенсивне навантаження. А значить, плитка в передпокої повинна мати підвищену стійкість до стирання. Передпокій - це сполучна ланка між вулицею і житлом. Ми потрапляємо сюди в брудному, а деколи і мокрому взутті. Це місце з інтенсивним рухом. Сюди підійде керамограніт або керамічна плитка з 3-4 класом стирання. Важлива вимога до плитки для підлоги в передпокої - це можливість легкого очищення і стійкість до дії побутової хімії, з допомогою якої ви будете видаляти бруд з підлоги.
Ванна кімната. Для неї керамічна плитка - ідеальний варіант, до того ж, для ванни з будь-якими розмірами. Уявіть собі: око радують не тільки глянцеві стіни, але і блискучі дзеркала, милі дрібнички на поличках в морському стилі, волохаті рушники, махрові халати, блиск хрому і фаянсу... Все це так гармоніює один з одним! Так, звідси не хочеться йти! Але, знову ж таки, потрібно зробити правильний вибір, щоб все перераховане вище дійсно мало цілісний вигляд.
Слід врахувати, що тут підлога і стіни контактують з хімічними речовинами, які залишають плями (косметика). Тому у ванній бажано вибирати плитку з підвищеною хімічною стійкістю, низькою пористістю, стійкістю до кислот, з низьким водопоглинанням. Найкраще для декоративного облицювання стін в приміщеннях, які потрапляють під вплив води та пари, підійде облицювальна керамічна плитка або скляна мозаїка. Чудово підходить керамічна плитка і для облицювання душової кабіни або зовнішньої сторони ванни. На ділянках, які безпосередньо контактують з водою, краще використовувати плитку великого розміру, водночас зменшуючи кількість швів, - вони найбільш уразливі, навіть якщо при укладанні використовували водостійкий шовний заповнювач. Для облицювання підлоги застосовуємо плитку з класом стирання не менше за 2.
Крім того, треба вибирати шорстку матову плитку, оскільки на глянцевій можна посковзнутися. Дуже доречною буде ребриста плитка з жолобками.
Кольори плитки в ванну: білий, блакитний, синій, бірюзовий - всі вони асоціюються з водою, морем. Можна, звичайно, зробити свою ванну і блискучо-чорною, але це в тому випадку, якщо вона у вас простора.
Кухня, як і ванна, - приміщення з підвищеною вологістю повітря, до того ж тут існує небезпека контакту облицювання з жиром і маслом, органічними кислотами, що теж треба враховувати при виборі плитки на кухні. Сюди підійде і глазурована, і неглазурована плитка з рельєфною текстурою, з орнаментом або без нього. Ще один варіант - груба кераміка, виконана вручну (типу плитки котто). Плитка на підлогу повинна бути особливо міцною, водостійкою, з підвищеними механічними і хімічними характеристиками та низькою пористістю, 3-го класу стирання. Найбільш уразливі місця - біля плити, холодильника, мийки - бажано облицювати матеріалом стійким до побутової хімії. Для стін кухні чудова водостійка кахельна плитка із щільною структурою і підвищеною хімічною стійкістю.
Тон - кольорова тональність даної партії плитки. З причин технологічної властивості практично неможливо домогтися того, щоб всі плитки були ідентичної тональності. При зіставленні плиток одної з одною виявляються невеликі розбіжності в кольорі. Перед тим, як упакувати вже готову однорідну по тону керамічну плитку, її групують з допомогою комп'ютерного сортування. Тон позначається на упаковці цифрою або буквою.
Калібр - фактичний розмір плитки, який може відрізнятися від номінального на міліметри. У зв'язку з технологічними властивостями, плитка, особливо з твердою основою, в остаточному процесі виробництва після виходу з печі може мати різні розміри. Тому перед пакуванням плитку сортують по партіях із встановленими нормативами допуском різниці. Фактичний розмір плитки вказується на упаковці.
Пресована і екструдована плитка
Екструдована керамічна плитка - це плитка, яка виготовляється з м'якої тістоподібної маси і проходячи через екструдер, набуває необхідної форми.
Пресована керамічна плитка - це плитка, яка виготовляється з порошкоподібної суміші і ущільнюється під високим тиском пресу. Характерні тони натуральної глини досягаються за допомогою випалу - комбінації температур. Колір основи варіюється залежно від вихідної сировини - від жовтого до темно-червоного з безліччю проміжних тонів.
Використовуючи різні суміші глин можна отримати світло- і темно-сірі варіації.
Кераміку, покриту шаром кольорового скла, називають глазурованою (емальованою). Шар покриття відіграє важливу роль у естетичному сприйнятті, він створює колір, блиск, декоративний малюнок, а також такі переваги, як твердість і непроникність. Всі ці технічні і естетичні якості залежать від типу емалі і можуть варіюватися.
Неглазуровані плитки практично однорідні по своїй товщині, вони суцільні і зазвичай не мають декоративного малюнку. Відмінності в забарвленні неемальованих виробів досягаються з додаванням фарбувальних пігментів.
Водопоглинання - одна з найголовніших характеристик керамічної плитки, вона залежить від пористості самої плитки. Чим менша пористість плитки, тим нижче її водопоглинання.
Подвійний випал (бікоттура) - найдавніший спосіб виробництва глазурованої плитки. Суміш з глини пресують і обпалюють. Після чого на її поверхню наносять глазур, і вдруге обпалюють. Керамічна плитка такого типу має низькі характеристики міцності та високу пористість. Керамічна плитка подвійного випалення в більшості випадків використовується для настінного покриття.
Одинарний випал (монокоттура) - більш сучасна технологія, що витісняє метод подвійного випалу. Тістоподібну суміш пресують і підсушують. Після висихання наносять глазур і лише тоді плитку піддають випалу. Тобто, і глазур, і саму плитку обпалюють за один раз. Такі вироби підходять для облицювання як стін, так і підлоги. А деякі, морозостійкі, навіть для облицювання фасадів. Варто також враховувати, що одновипалювальна плитка відрізняється незначними розбіжностями в розмірах через підвищену усадку в процесі виробництва. У продаж вони надходять розділеними на партії по калібру.
Біккотура частіше застосовується для облицювання стін. Вона має як матову, так і глянсову глазур, на відміну від монокоттури, для якої характерна нековзка матова поверхня. Це пов'язано з тим, що спочатку її застосовували як підлогове покриття.
Керамічний граніт - матеріал з дуже щільною і майже заскленою основою, який отримують шляхом пресування суміші (кварцу, білої глини, польового шпату, каоліну). Щільна структура забезпечує можливість його очищення від всіх видів забруднень, а також високу механічну міцність.
Клінкерна плитка - плитка, яка виробляється шляхом екструдування суміші з неоднорідних видів глини з додаванням шамоту, флюсів та окисів-барвників. Така плитка може бути глазурованою і неглазурованою, має низьку пористість, високу механічну міцність і зносостійкість. Це робить її придатною для облицювання фасадів, внутрішніх і зовнішніх стін і підлоги, а також сходів і плавальних басейнів.
У багатьох країнах світу вже давно розробляються норми і характеристики для керамічної плитки. Для встановлення її технічних характеристик, а також методів контролю і критеріїв прийнятності кожної характеристики існує кілька стандартів, з яких найвідоміші - стандарти BS (Великобританія), DIN (Німеччина), UNI EN (Італія), UPEG (Франція), ASTM-ANSI ( США). Але найбільш поширеними і авторитетними вважають норми UNI EN, розроблені Європейською комісією стандартизації (CEN) в Італії. Вони дійсні не тільки для всіх країн Європи, а й для неєвропейських країн. У той же час сьогодні допустима реалізація керамічних виробів, яка не відповідає їх вимогам. Але все ж радимо вам вибирати продукцію, що має знак якості UNI, інакше ви ризикуєте придбати неякісний товар.
Зносостійкість (стираність) - опірність плитки зміні зовнішнього вигляду, тобто її стійкість до стирання. Це одна з головних характеристик підлогової плитки, адже саме від неї залежить, чи надовго вона збереже свій первинний зовнішній вигляд. Метод PEI (Porcelein Enamel Institute - інститут в США, який проводить аналізи, тестування і дослідження керамічних матеріалів) - це метод, який використовують для класифікації керамічної плитки за ступенем зносостійкості. Для підлоги в різних приміщеннях потрібно підбирати плитку відповідної групи зносостійкості. Згідно з нормами UNI EN 154, залежно від призначення приміщень і щільності руху в них, рекомендується вибирати плитку відповідного класу зносостійкості.
П'ять груп, на які ділять плитку по показнику зносостійкості:
Найбільшу "м'яку" групу PEI I рекомендують використовувати тільки для стін, хоча в Європі їх дозволяють укладати на підлогу, вона не піддається сильному абразивному забрудненню, підходить для ходіння босоніж, в м'якому взутті, наприклад, у ванній кімнаті або спальні.
Плитку групи PEI II можна класти в спальнях, ванних, житлових кімнатах, тобто там, де ходять в домашньому взутті.
Плитка групи PEI III підходить для всіх приміщень житлового сектора, крім місць з інтенсивним рухом людей, і для невеликих офісів, які не мають прямого входу з вулиці.
Групу PEI IV рекомендують використовувати в громадських приміщеннях з невисокою інтенсивністю руху (приватні готелі, невеликі ресторани, магазини), а також в будь-яких місцях житлового сектора (хол, коридор, сходи).
Керамічна плитка групи PEI V має найвищі характеристики. Її застосовують в місцях великого скупчення людей: ресторанах, супермаркетах, аеропортах.
Дуже важливо враховувати всі ці характеристики, тому що від них залежить довговічність кахлю. Наприклад, якщо покласти в офісі на підлогу плитку групи PEI II, то через деякий час на ньому з'являться подряпини, поверхня стане матовою, а глазур (якщо плитка глазурована) зітреться і оголиться глиняна основа. Для облицювання внутрішніх стін підходить плитка будь-якої групи.
Водопоглинання і морозостійкість - взаємозв'язані характеристики, які безпосередньо залежать від пористості плитки. Водопоглинання - відношення маси води, поглиненої зразком при повному насиченні, до маси сухої речовини. Водопоглинання глазурованих керамічних плиток для підлоги не повинне перевищувати 3% (стандарт EN 176 Bl). Для настінної плитки водопоглинання має бути не менше за 10% (стандарт EN 159 BIII).
Морозостійкість - характеристика, яка відповідає за здатність керамічних виробів витримувати багатократне поперемінне заморожування і відтавання без будь-яких ознак руйнування. Показник морозостійкості - кількість циклів (заморожувань/відтавань), яку витримує зразок, не руйнуючись. Щоб встановити факт наявності або відсутності морозостійкості буде достатньо 25 циклів заморожування/відтавання.
Вироби подвійного випалення - пористі і, отже, не морозостійкі. Кахель одинарного випалу з водопоглинанням, меншим за 3%, вважають морозостійким. Обов'язково враховувати морозостійкість, якщо укладати плитку на вулиці або в неопалюваному приміщенні, де температура повітря опускається нижче за нуль градусів. Під час укладання виробу в приміщенні, що опалюється, можна використовувати неморозостійку плитку.
Опір вигину і межа міцності. Тут мова йде про навантаження, які виріб може витримати і не потріскатися. Це особливо важливо для керамічної плитки для підлоги. Для нього визначають опір на вигин і межу міцності – максимальний тиск, при якому плитка руйнується при впливі на неї згинаючих зусиль. Межа міцності залежить від водопоглинання і товщини плитки. Одиниця виміру - Ньютон/ мм2. Чим вище водопоглинання матеріалу, тим нижчий опір на вигин. У керамограніту дуже високий опір на вигин, а у пористої плитки - опір низький.
Твердість глазурі по Моосу характеризує властивості міцності поверхневих шарів керамічної плитки. Також він відображає здатність протистояти механічним зусиллям при дряпанні і вдавленні в поверхню будь-якого твердого предмета. Майте на увазі, що подряпини менш помітні на матовій поверхні плитки, ніж на блискучій. Результати тестування оцінюються за шкалою Мооса, яка складається з 10 мінералів, розташованих по зростанню твердості:
Всі керамічні вироби піддаються дряпанню алмазом.
Коефіцієнт тертя дуже важливий для плитки для підлоги, оскільки він визначає ступінь ковзання поверхні керамічної плитки. Згідно з нормативами, існують чотири категорії:
Опір агресивному або механічному впливу речовин, (побутовою хімією, солями, кислотами), які можуть увійти в зіткнення з поверхнею плитки. Згідно з нормою ЄП №122, після випробувань плитки визначається клас її стійкості до агресивних середовищ, виходячи з характеристики пошкоджень.
Клас AA: ніяких змін зовнішнього вигляду.
Клас A: незначні зміни зовнішнього вигляду.
Клас B: середні зміни зовнішнього вигляду.
Клас C: часткова втрата зовнішнього вигляду.
Клас D: повна втрата первісного вигляду.
Варто враховувати, що облицьована плиткою поверхня має шви. Високим ступенем захисту від хімічної дії володіють шви, заповнені епоксидними матеріалами.
Опірність особливим умовам температури і вологості. Залежить від перепадів температури, які можуть викликати розтріскування плитки. Але зауважте, що розтріскування може з'явитися також внаслідок неправильного укладання плитки (наприклад, зайва товщина, поганий розчин або клей).
Звичайно, хочеться, щоб знову покладена плиточка служила якомога довше. Для цього їй потрібен відповідний догляд і дбайливе ставлення.
Якщо ви доглядаєте за вашою плиткою систематично, то достатньо протирати її вологою ганчіркою. Підійдуть і відповідні миючі засоби. Не користуйтеся сильними, агресивними засобами на кислотній основі - вони шкодять не стільки плитці, скільки швам, закладеним матеріалами на цементній основі. Пам'ятайте: хорошою опірністю до хімічних впливів володіють лише шви, забиті епоксидними матеріалами (герметиками).
Треба максимально обмежити застосування абразивних засобів (металевих щіток), особливо, якщо плитки мають глянцеву поверхню, оскільки на ній добре видно відколи й подряпини.
Добре підходять для догляду за плиткою пилосос і щітка з натуральною м'якою щетиною.
Також можна перед входом в приміщення, де підлога облицьована плиткою, покласти килимок - він захистить покриття від пилу, піску і бруду, що заносяться із взуттям.
Глазуровані керамічні плитки мийте спеціально призначеними для них засобами, уникаючи застосування порошків і паст.
Для захисту неглазурованої плитки (керамограніт, клінкер) треба застосовувати спеціальну рідину, яка захищає підлогу від виникнення плям на поверхні і швах.
Плитка на кліпсах - це керамічний граніт, на тильну сторону якого кріпиться система зчеплень, що виготовляється зі спеціальних пластмас. Така система вимагає набагато менше часу, ніж традиційні методи укладання плитки. Дана система заснована на сухому укладанні без застосування сумішей з клеєм, і рекомендується для внутрішніх підлогових покриттів. Укладати плитку-кліпсу можна прямо поверх цементного фундаменту або поверх вже існуючого підлогового покриття - мармуру, граніту, керамічної плитки або лінолеуму. Принцип кріплення даного матеріалу полягає в механічному блокуючому зчепленні, завдяки якому не потрібно додаткового часу для її висихання і чищення, а плитка відразу ж готова до експлуатації. Така плитка не вимагає наявності температурних швів. До того ж, якщо виникає необхідність, можна розібрати підлогу,
Переваги плитки на кліпсах:
Dear Client!
Please visit our English page that can tell you some more information about our company advantages and your opportunities.
Вартість замовлення:
0.00 грн
Знижка:
0.00 грн
Знижка по промокоду:
0.00 грн
До сплати:
0.00 грн
Супутні товари
Немає товарів у порівнянні
Будь ласка, оберіть тему звернення та залиште Ваші контактні дані. В робочий час ми телефонуємо протягом 1 години.
ПоФотоШукач
Ми тестуємо наш інноваційний сервіс по підбору товару по фото і Ви маєте шанс спробувати його першим! Завантажте фото, виділіть область якою цікавитесь і побачте, як ми перетворюємо Вашу мрію у реальність.
Почніть прямо зараз і створіть свій ідеальний інтер'єр з легкістю.
Результати пошуку:
Результати пошуку:
На жаль, нічого не знайдено, але ми маємо для Вас промокод зі знижкою!
Приємних покупок!
Промокод дійсний до 31.12.2024 року:
Знижка за промо-кодом надається лише один раз для одного клієнта. Знижка не розповсюджується на акційні товари, якщо акційна знижка перевищує розмір знижки за промо-кодом і товари за спеціальними цінами. Деталі остаточної знижки дізнавайтесь у консультанта фізичного магазину та у кошику інтернет-магазина.
Звертаємо Вашу увагу, що промо-код можна використати тільки один раз, в кошику інтернет-замовлення або в фізичному магазині при створенні рахунку. Після того, як промо-код активовано, він стає недійсним і Ви не зможете використати його повторно.
ПоФотоШукач
Ми тестуємо наш інноваційний сервіс по підбору товару по фото і Ви маєте шанс спробувати його першим! Завантажте фото, виділіть область якою цікавитесь і побачте, як ми перетворюємо Вашу мрію у реальність.
Почніть прямо зараз і створіть свій ідеальний інтер'єр з легкістю.