Каталог

Ua

Поради

Вибір змішувача для ванни: підбираємо функціональний змішувач

02 Травня 2017
8166
Вибір змішувача для ванни: підбираємо функціональний змішувач

Хороший змішувач для ванни - запорука чистоти й комфорту у ванній кімнаті. Саме тому перед тим, як купити змішувач, варто враховувати безліч чинників.

Хороший змішувач для ванни - запорука чистоти й комфорту у ванній кімнаті. Саме тому перед тим, як купити змішувач, варто враховувати безліч чинників. Якість, матеріал, конструкція, спосіб кріплення і функції змішувачів - те, на що насамперед потрібно звертати увагу. Як не загубитися серед різноманіття моделей та вибрати змішувач правильно, розповідають експерти АГРОМАТ.

З яких матеріалів в  виготовляють змішувачі для ванн

Змішувачі з латуні

Найбільш міцними і якісними є змішувачі для ванної, виготовлені з латуні (сплав міді та цинку). Вони надійні та майже не схильні до корозії. Це відмінний дешевший аналог змішувачів із бронзи, срібла й золота.

Змішувачі з міді

Мідні змішувачі - хіт останніх кількох років. Вони стійкі до корозії, механічного й хімічного впливу. Сам собою цей матеріал досить гарний і не потребує кольорового покриття. З мінусів варто враховувати складності в догляді (мідні змішувачі можуть тьмяніти), а також дорожнечу таких виробів.

Змішувачі з нержавіючої сталі

Мають стійкість до ударів, не бояться корозії та хімічних речовин. Одна з головних переваг таких змішувачів - ціна і велика різноманітність моделей і стилістичних напрямів. З мінусів потрібно виділити м'якість нержавіючої сталі. З часом, на ній видно подряпини й утворюється наліт.

Змішувачі з кераміки і скла

Керамічні змішувачі привабливі дизайном, але кераміка - матеріал крихкий, схильний до сколів і розтріскування. Скляні змішувачі - відносна новинка на ринку сантехніки. Але купуючи такий виріб, не забувайте про рівень жорсткості води, на яку змішувач може бути просто не розрахованим.

Змішувачі із силуміну

Ці моделі виконані зі сплаву кремнію та алюмінію. Легкі, неміцні та тендітні. Швидко виходять із ладу. Але коштують дешево.

Популярні конструкції змішувачів для ванни

Двовентильні

Оснащені двома ручками для гарячої та холодної води, які регулюють напір і температуру. Дешеві, але не економічні, витрачають занадто багато води.

Одноважільні

Регулюються за допомогою одного важеля, який одночасно і змішує воду, і встановлює напір води, допомагає в цьому кульовий механізм або знімний картридж. На даний момент - один із кращих і надійних механізмів.

Термостатичні змішувачі

Особливість цих змішувачів у підтриманні постійної температури води незалежно від тиску. Функціонують від мережі або батарейки. Можуть мати дисплеї з даними про температуру води й силі напору струменя.

Безконтактні змішувачі

Сенсорні змішувачі з допомогою інфрачервоних датчиків подають воду тільки в разі потреби, наприклад, коли ви підносите руки. І відключають її, коли рук у зоні видимості датчика немає.

ТИП КРІПЛЕННЯ

Змішувачі для ванни можуть мати кілька способів монтажу. Найпопулярніший сьогодні - прихований монтаж. Із вбудованою конструкцією видимими залишаються лише важелі управління.

А найпростіший спосіб - настінне кріплення. Також змішувачі можна врізати в бортик ванни.

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Для великої ванни вибирайте змішувач із великою пропускною здатністю, витратою води 25-55 л / хв.

Для ванн невеликих розмірів, а також асиметричних форм, підбирайте змішувач із виливом 250 мм. Зручною є модель із подовженим гусаком, оскільки вода відразу потрапляє у ванну, а не стікає стінками ванни й розбризкується.

Для відокремленої ванни не скупіться на хорошу модель. Наприклад, відокремлений змішувач на підлозі для ванної кімнати.

Стандартна прямокутна ванна не зобов'язує до певного стилю й розміру змішувача. Тут вибір за вами.

ВИРОБНИКИ ЗМІШУВАЧІВ

Озброївшись певними знаннями, переходимо до бренду. Сьогодні лідерами у виготовленні якісних змішувачів для ванних є німецькі, італійські, фінські, французькі й іспанські фабрики. Показник якості - гарантія від виробника (до 10 років!).

АГРОМАТ пропонує змішувачі для ванних від перевірених брендів, серед яких Hansgrohe, Devit, Villeroy & Boch, Keramag, San Swiss, Grohe та інші.

І останнє, що можна пам'ятати. Роблячи якісний ремонт, не можна скупитися на змішувач. В іншому випадку, змінювати його деталі доведеться щорічно, а неощадлива витрата води тільки збільшить наступні витрати.

Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук