Каталог

Ua

Дизайн

Плитка під цеглу: як обрати якісний клінкер?

18 Липня 2019
6407
Фото - Клінкерна плитка на вулиці, як вибрати?

Цеглу здавна вважають уособленням міцності і надійності. Але не всі її види здатні витримати випробування вологою, холодом і часом.

Цеглу здавна вважають уособленням міцності і надійності. Але не всі її види здатні витримати випробування вологою, холодом і часом. Клінкерна плитка під цеглу може все – не тільки захистити будинок від будь-яких примх погоди, а й кардинально змінити на краще його дизайн. Головне – обрати якісний клінкер.

Що таке клінкер?

Клінкерна плитка – найкраще, що можна придумати для облицювання будинку або інтер'єрних акцентів в самому приміщенні. Цей будівельний матеріал безпечний. Виготовляється він зі сланцевої глини, потім піддається випалу при температурі 1200 градусів. Всі домішки зведені до мінімуму. А унікальна технологія виробництва наділяє клінкер бездоганною міцністю і стійкістю до всіляких впливів.

Плитка під цеглу переживе будь-які удари долі. Її сильні сторони:

  • вологостійкість – водопоглинання клінкеру становить не більше 6 %, а це значить, що у вологому середовищі він не зруйнується, наситившись водою;
  • морозостійкість – фасадна плитка під цеглу витримує до п’ятдесяти циклів заморожування і відтавання;
  • стійкість кольору – клінкер не вигоряє і не блякне з часом;
  • міцність – від утворення тріщин і відколів клінкерна плитка захищена на стадії виробництва;
  • універсальність – клінкер використовують для облицювання фасаду будівель, для внутрішніх оздоблювальних робіт, для укладання тротуарних і садових доріжок.

Облицювальна плитка під цеглу – гарантія того, що об'єкт збереже презентабельний зовнішній вигляд. Неможливо побудувати добротний будинок, заощадивши на фасаді. Яким би майстерно продуманим не був дизайн вашого житла, знецінити його вмить може неякісна зовнішня обробка. Потріскана та неприваблива цегла зруйнує будь-які ілюзії щодо надійності і довговічності будови. З клінкером ця проблема виключена.

Важливий плюс – різноманітність фактури і кольору. Рідні кольори клінкеру – всі відтінки червоного, коричневого, бежевого. Плитка під білу цеглу теж не рідкість. На ринку багато яскравих варіантів – будь-який бажаний колір досягається нанесенням глазурі на плитку.

Керамічна плитка під цеглу для внутрішньої обробки може бути будь-якої фактури. Гладка і шорстка, глянцева і матова, текстурована і штучно зістарена поверхня – підібрати бажаний варіант можна для будь-якого дизайну.

Як обрати якісний клінкер?

  •  Купувати клінкер в Одесі краще весь відразу. Різні партії будуть відрізнятися на півтон і ці розбіжності можуть дисонувати.
  •  Клінкерна плитка з гладкою поверхнею найкраще чиститься. Але для укладання доріжок вона не підійде – може ковзати.
  •  Перед укладанням клінкеру постарайтеся створити масивну композицію. Одна цеглинка не дасть уявлення, як буде виглядати потім вся стіна.
  •  Плитка під цеглу для внутрішньої обробки в Києві може бути не найвищого класу зносостійкості – в кімнатах з невеликою прохідністю досить буде і «двійки». А ось якщо ви хочете облицювати камін, краще віддати перевагу максимальній стійкості до зношування.
  •  Важливо правильно обрати затірку. Вона може бути підібрана як в тон цеглі, так і контрастувати з нею. Пам'ятайте, що світла затірка буде візуально полегшувати конструкцію, темна – обтяжувати. І ще один нюанс – якщо цоколь і стіни викладені різним за кольором клінкером, краще взяти затірку одного кольору. В іншому випадку в очах може рябіти.
  •  Для облицювання рогу будинку можна використовувати як кутову плитку, так і поєднати дві звичайні зі зрізом в 45 градусів.
  •  Настінну плитку під цеглу з шорсткою текстурою для облицювання цоколя краще не використовувати. Інакше її доведеться часто мити, а текстурована поверхня зробити це легко і швидко не дозволить.
  •  Форма і зовнішній вигляд – одні з основних показників, за якими можна на око визначити, наскільки якісна плитка під червону цеглу. Хороший клінкер матиме рівну поверхню, правильні кути і чіткі розміри.
  •  Покритий глазур'ю клінкер хорошої якості не має тріщин і ямок, його краї не вибілені, а фарба нанесена рівномірно.
Відео - Поради по догляду за керамогранітом
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук