Каталог

Ua

Банк ідей

Вбудована сантехніка для ванної кімнати – на що звернути увагу?

01 Лютого 2020
4894
Фото - Вбудована сантехніка для ванної кімнати

Боротьба за кожен сантиметр площі – так можна охарактеризувати левову частину ремонтів в санвузлах в реаліях вічної нестачі квадратних метрів. Робити вибір деколи доводиться болісно, жертвуючи додатковими меблями або аксесуарами.

Геть жертви – ситуацію врятує вбудована сантехніка. У чому її переваги і як вибрати ту, що стане помічником, а не тягарем, читайте в цій публікації.

Нове і зручне

Чого вже приховувати: кожен з нас старанно вимірює рулеткою кожен сантиметр доступною площі перш, ніж купити сантехніку для ванної або меблі. Аж надто велика ймовірність того, що все задумане туди просто не стане. Особливо може засмучувати той факт, що громіздкі складові сантехніки просто не в'яжуться з популярним мінімалізмом і вбивають всю естетику своїми габаритами – взяти хоча б бачок для унітазу або уріналу, комплектуючі до раковини та інше.

Все ще думаєте, як візуально полегшити обстановку в санвузлі, не жертвуючи при цьому жодним предметом? Виробники давно прийшли вам на допомогу і винайшли підвісну сантехніку для ванної кімнати. Її розташування в просторі обумовлено самою назвою – до підлоги вона навіть не доторкнеться. Більш того, ніяких об'ємних бачків та іншого – все буде надійно сховано з очей геть в стіні або підлозі, а точніше, в спеціально створеній для цього системі інсталяції.

Інсталяція – не що інше, як металева рама або блок з безліччю отворів. На них кріпляться комплектуючі для успішної роботи сантехніки: бачок, всі необхідні труби і гофри. Що залишається в видимому полі зору? Тільки основний функціонал – чаша унітазу, пісуара або біде, кнопка змиву до них, раковина або змішувач. Дістатися до «блоку управління» всім цим добром в разі поломки буде нескладно – вікном послужить все та ж кнопка змиву.

Чим краще

Основні переваги підвісної сантехніки такі:

  • естетика – з тим, що така ванна кімната буде виглядати сучасно і не обтяжуватиме зайвими елементами, очевидно;
  • гігієна – в будь-який момент ви зможете вимити підлогу під унітазом, а при необхідності – навіть замінити керамічну плитку для підлоги, не демонтуючи при цьому сантехніку; ще один плюс – протирати бачок від пилу і бруду більше не потрібно;
  • практичність – марно думаєте, що підвісне біде або унітаз не витримають дорослих і впадуть на підлогу; навпаки – вони витримують до 400 кілограм ваги, а значить, можуть використовуватися в побуті навіть тими, хто страждає від екстремальної зайвої ваги;
  • варіативність розміщення – така сантехніка може монтуватися в будь-якій частині ванної, будь то кут, центр або місце біля вікна;
  • комфорт для всіх – вбудований унітаз можна розмістити на будь-якій висоті, комфортній для дорослих і дітей; більш того, такий «агрегат» не докучає шумом – захований в стіні бачок набирає і зливає воду практично «мовчки».

Втім, не унітазом єдиним. Вбудована раковина прийшла на зміну дещо застарілим тюльпанам. Вона успішно вбудовується в тумбу, стільницю, може розміщуватися над пральною машиною та ін. Органічний ансамбль з нею створить дзеркало у ванній з підсвічуванням.

Вбудований змішувач виглядає набагато виграшніше того, що змонтований на стіну і навіть бортик ванни. Тактильно будуть доступними лише найнеобхідніші елементи – вилив і важіль / вентилі управління.

Вбудований душовий змішувач – прекрасне рішення для мінімалістичної безпорогової кабінки. Нічого зайвого – тільки лійка, тропічний душ (за бажанням) і важелі управління.

Важливо врахувати

  •  Шукаєте довговічний і практичний унітаз? Вибирайте виріб з кераміки. Фарфор краще фаянсу – його структура дрібнопориста, а значить, поверхня не буде вбирати бруд.
  •  Самий якісний змив – круговий. Він ліквідує всі продукти життєдіяльності, і вам не доведеться змивати двічі. До того ж, в такому разі вода не вихлюпується на керамограніт для підлоги в ванну.
  •  Правильно виставлена за висотою система інсталяції – вірна ознака того, що унітаз або раковина будуть розміщені на потрібній висоті.
  •  Хочете економити воду? Вибирайте моделі з половинним змивом води.
  •  Стандартні габарити унітазу – 54-60 см. Чаші розміром до 54 см встановлюють в маленьких санвузлах або в кутку, понад 60 см – в просторих приміщеннях.
  •  Якщо гігієна – ваше все, вибирайте унітаз без обідка. У ньому забруднення не будуть накопичуватися в важкодоступних місцях.
  •  Кришка сучасного унітазу – той ще гаджет. Вона може бути зовсім відсутньою, а може мати систему мікроліфту, що відповідає за плавний підйом і опускання на чашу.
  •  Чаша унітазу може мати антибактеріальне покриття, а сидіння – підігрів. Але самий шик – вбудована в унітаз форсунка для подачі води, яка позбавить вас від необхідності купувати і встановлювати біде.

Скільки коштує підвісна сантехніка?

Якщо ми говоримо про унітази, то це не менше 3,5 тисяч гривень. Додайте до цього систему інсталяції (від 3 тис. грн.) і клавішу змиву, яка часто не йде в комплекті. Вбудовані раковини і біде в ціні стартують від трьох тисяч гривень. Як бачимо, підвісна сантехніка – не таке вже й дороге задоволення. Але комфорт і естетика ці витрати гарантовано зроблять немарними.

Відео - Ручна або стаціонарна. Як вибрати душову лійку для вашої ванної кімнати?
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук