10 липня 2021

АГРОМАТ на Прикарпатті: перший магазин в Івано-Франківську

Сучасний дизайн — у кожну українську оселю! Цього літа АГРОМАТ з’явився на Прикарпатті. 10 липня відкрився наш перший магазин в Івано-Франківську.
АГРОМАТ на Прикарпатті: перший магазин в Івано-Франківську

Трендова плитка, інноваційна сантехніка, сучасні меблі та аксесуари для ванної кімнати від світових брендів тепер доступні й мешканцям прикарпатського регіону. 

Новий магазин АГРОМАТ розташований на вул. Івасюка, 23. Це ціле місто ідей для ремонту чи оновлення ванної кімнати. Величезний асортимент товарів від 1000 кращих брендів, персональні менеджери, що знаються на останніх трендах, та десятки готових ідей для ванних кімнат здатні підкорити серця найвибагливіших клієнтів. При цьому асортимент магазину розрахований на покупців із будь-яким проєктом і бюджетом.

Як і в кожному магазині АГРОМАТ, тут доступна послуга 3D-візуалізації, що дозволяє побачити обрані товари в інтер’єрі ще до покупки. А на прохання клієнта, менеджери організують консультацію дизайнера чи архітектора.

У магазині АГРОМАТ в Івано-Франківську є комфортні зони для прийняття рішень, де покупці можуть погортати електронні каталоги з ексклюзивними колекціями та замовити новинки зі світових виставок.

Оформити доставку можна тут і зараз, обираючи опцію самовивозу або адресної доставки на зручний час.

Приходьте в магазин АГРОМАТ в Івано-Франківську, щоби зробити свій будинок особливим!