20 грудня 2019

АГРОМАТ за здорове майбутнє: у Львові створять пансіонат для сімей тяжкохворих дітей

Бути корисними суспільству - один з ключових пунктів філософії мережі магазинів сантехніки і плитки АГРОМАТ.
Фото - АГРОМАТ Хакатон у Львові hallway

За участю лідера будівельного ринку 13 грудня у Львові пройшов архітектурний хакатон. Головна мета заходу - створити на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру пансіонат для сімей тяжкохворих дітей, де вони могли б жити весь період тривалого лікування. У створенні цього амбітного проекту брав участь і АГРОМАТ.

Над розробкою концепції сімейного пансіонату для онкохворих дітей та їхніх сімей працювали кращі дизайнери, архітектори і виробники. Одним з перших ініціативу підтримав експерт будівельного ринку, мережа магазинів сантехніки і плитки АГРОМАТ.

Фото - «АГРОМАТ» за лікарню майбутнього

Завдання стояло амбітне: створити такий простір, де себе могли б комфортно відчувати не тільки діти, а й дорослі. І найголовніше - щоб обстановка дарувала радість і позитивний настрій. Адже вдома, як відомо, і стіни лікують, а для важкохворих дітей лікарня на якийсь час стає саме будинком. Під час архітектурного марафону АГРОМАТ запропонував нові концептуальні рішення для створення об'єкта. У хід пішли унікальні технології і тільки кращі матеріали - АГРОМАТ співпрацює виключно з перевіреними виробниками.

Результат не змусив себе довго чекати. Проект, аналогів якому в Україні не існує, було презентовано в той же день. Він передбачає, що пансіонат для сімей онкохворих дітей розміститься на п'ятому поверсі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру, де раніше були технічні приміщення.

Фото - АГРОМАТ за лікарню майбутнього на Хакатони hallway

Це буде сімейний простір. На площі 1260 кв.м де батьки, опікуни та представники дитини зможуть залишатися і не відчувати при цьому дискомфорту. Адже ні для кого не секрет, що значна частина маленьких пацієнтів надходять в медустанову з усіх міст України. Поки дитина проходить довгий період лікування і реабілітації, батькам ніде дітися - вони змушені або жити в умовах обмеженого простору в палатах, які для цього не пристосовані, або шукати собі готель. Незабаром ця проблема буде вирішена.

Вся необхідна для майбутнього пансіонату інфраструктура вже є. Це обладнаний вхід і цілодобово працюючі чотири пасажирські ліфти, що дозволяють протягом трьох хвилин доставити дитину при необхідності в будь-яке стаціонарне відділення, в тому числі інтенсивної терапії.

Фото - розробка плану лікарні на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру пансіонат для сімей тяжкохворих дітей

Про цей проект в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі мріяли з дня його заснування - 30 років. Сьогодні в медустанові одночасно проходять лікування 150 тяжкохворих дітей тільки з Львівської області, не кажучи вже про маленьких пацієнтів з інших регіонів України. Неодноразово батьки відзначали: відсутність адекватного простору для очікування, відпочинку та сну, що ускладнює організацію лікування, а воно тут тривале.

Вирішено, що майбутній інтер'єр пансіонату повинен уособлювати в собі затишок, впевненість і позитивний настрій. Дизайн виконано в сучасному динамічному стилі з яскравими емоційними акцентами. Однозначно, це буде лікарня, дружня до маленьких пацієнтів і їх рідних.

Фото - кілька зон відпочинку в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі пансіонаті для сімей тяжкохворих дітей

У пансіонаті буде кілька зон: освітня - для занять з учителями та роботою з психологами, ігрова - для активних ігор і дитячої творчості. Будь-яке з приміщень буде доступним - по всьому закладу можна буде пересуватися на інвалідному візку.

Реалізація проекту запланована на 2020 рік. Активну участь в ньому візьмуть благодійні організації - вони вже заявили про таку готовність. Експерт будівельного ринку АГРОМАТ вірить: перший в Україні пансіонат для сімей тяжкохворих дітей стане місцем хороших новин і багаторічних ремісій. Обстановка і дизайн тому сприятимуть.

Фото - Хакатон Hallway у Львові
Фото - Хакатон Hallway у Львові
Фото - Хакатон Hallway у Львові