05 листопада 2021

БЕЗПЕЧНИЙ ШОПІНГ В АГРОМАТ

Ми продовжуємо працювати в усіх містах присутності у звичному режимі із суворим дотриманням усіх обмежень і належним виконанням інших протиепідемічних вимог чинного законодавства.
БЕЗПЕЧНИЙ ШОПІНГ В АГРОМАТ

Відтепер АГРОМАТ на Булаховського, 4 пропонує нову послугу для вашого безпечного шопінгу:

Експрес-тест на Covid-19 для покупців, у яких немає сертифікату про вакцинацію.

 

·       Послуга доступна: пн-нд з 10.00 до 18.00;

 

·       Вартість експрес-тесту – 320 грн;

 

·       Вартість експрес-тесту 320 грн буде компенсовано* покупцеві при придбанні товарів на загальну суму від 5 000 грн в будь-якому магазині АГРОМАТ протягом 72 годин з момент  проведення тесту за адресою: м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 4;

Тестування проводиться  лабораторією НеоЛаб.

*Під компенсацією вартості експрес-тесту розуміється надання знижки на вартість тесту «Коронавірус (COVID 19), визначення антигену SARS-CoV-2» при придбанні товарів на загальну суму від 5 000 грн. в магазинах АГРОМАТ протягом 72 годин з моменту  проведення тесту за адресою: м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 4 (ТЦ «Керамік Сіті»).  Для компенсації необхідно пред’явити квитанцію, яка підтверджує проведення експрес-тесту в лабораторії «НеоЛаб», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 4. Акцію проводить ТОВ «НОВАС». Період проведення акції з 05.11.2021р. по 30.11.2021р.