12 вересня 2022

Новий АГРОМАТ у Чернівцях відкрито!

10 вересня до родини АГРОМАТ приєднався перший франчайзинговий магазин. Він відкрився у м. Чернівці, за адресою вул. Хотинська, 39-B

Станом на сьогодні компанія вже відновила роботу 19 магазинів у 10 містах України.

Загалом мережа нараховує 26 магазинів по всій Україні.

Плануючи відкриття першого франчайзингового магазину задовго до 24 лютого, ми мріяли про свято. Проте сьогодні в цього дня інший сенс — повернення до життя. Ми побудували магазин у Чернівцях, забезпечили робочі місця та наповнили склади товарами, щоби українські покупці мали змогу придбати найнеобхідніші оздоблювальні матеріали вигідно та отримати їх швидко. Адже розуміємо, як важливо сьогодні відновлювати своє життя крок за кроком.

Великий вибір у наявності тут і зараз

Новий АГРОМАТ у Чернівцях — це 650 кв. м великого асортименту плитки, сантехніки та супутніх матеріалів. Усе це зручно представлено на експозиціях та в шоу-румах із готовими ідеями для ванної кімнати: від практичних та бюджетних до вишуканих дизайнерських рішень. А головне, новинки та товари зі знижками від світових та українських брендів представлені в наявності тут і зараз.

Персональний сервіс

У магазині працюють професійні консультанти, які не просто ознайомлять з асортиментом, а персонально допоможуть підібрати товар, розрахувати його необхідну кількість, визначитися зі стилем, поєднати кольори та фактури. Прийняти рішення можна в зручних зонах для переговорів та відпочинку, обладнаних WI-FI.

Послуга 3D-візуалізації

Наочно побачити, як виглядатиме ванна кімната з обраним товаром, покупці можуть скориставшись послугою 3D-візуалізації.

Доставка від АГРОМАТ

Доставляємо щодня, щонайшвидше та за зручною адресою. Докладаємо максимальних зусиль, щоби доставка від АГРОМАТ була безпечною та надійною.

Чекаємо на вас у новому АГРОМАТ у Чернівцях щодня!