14 серпня 2019

Свято будівельників та футболістів

Саме дню будівельника була присвячена масшабна подія EUROPIAN BUILDERS CUP 2019 – дводенний футбольний чемпіонат клубних Європейських будівельних компаній та команд.
Фото - Свято будівельників і футболістів EUROPIAN BUILDERS CUP 2019

У турнірі приймали участь 16 команд — і ми з радістю повідомляємо, що золоті медалі й кубок чемпіоната виборола команда АГРОМАТ. Також був розіграний турнір серед будівельників в категорії 35+ EUROPIAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS, де наша команда не мала собі рівних, здобувши пять перемог і вигравши золотий кубок. Компанія АГРОМАТ була найкращою не тільки на футбольному полі, а й серед вболівальників — так щиро й емоційно підтримували футболістів друзі й співробітники.

Святкову атмосферу турніру додав благодійний матч за участю зірок українськеої естради “Маестро” та збірної будівельників України.

Урочисте нагородження проводили перший віце-президент АФУ (Асоціації Футболу України) Вадим Костюченко, легендарний голкіпер Олександр Шовковський, президент ФАБУ Володимир Свірський та заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

Фото - Нагородження футболістів EUROPIAN BUILDERS CUP 2019

Почесні медалі від АФУ за заслуги у розвитку аматорського футболу отримали один ыз засновникыв компанії АГРОМАТ Анатолій Тадай та президент ФК АГРОМАТ Андрій Провізіон