Новости
25 августа 2009

С днем рождения, Агромат!

16 лет назад в Киеве появилась на свет компания «Агромат». За эти годы благодаря профессионализму, активной работе и энергии коллектива компания проделала большой путь и сегодня играет одну из главных ролей в становлении и развитии рынка керамической плитки и сантехники в Украине.

Максимальная работоспособность и эффективность команды компании «Агромат» дали возможность создать фирму, которая, пройдя большой и трудный путь, стала одной из сильнейших.

В 16 лет ПТК «Агромат» начинает новый этап своей жизни. Компания продолжает динамично развиваться, осваивая новые горизонты и расширяя спектр предоставляемых услуг. И, как и прежде, в своей работе всегда будет стремится к гармонии и совершенству.

В свой шестнадцатый день рождения компания «Агромат» делает еще один шаг вперед, что бы каждый новый день, несмотря ни на что, продолжать двигаться только к успеху!

Учредители ПТК «Агромат» желают сотрудникам компании здоровья, благополучия, счастья, успехов в осуществлении намеченных планов и новых достижений. Пусть растет чувство гордости за компанию, которую вы укрепляете и развиваете своим трудом.

С уважением, учредители ПТК «Агромат»!

Шановні працівники компанії «Агромат»!

Щиро вітаю вас зі святом - з 16 річницею заснування компанії! Ваша діяльність - це реальний внесок в оновлення міст та селищ нашої незалежної України. Ви завжди шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності вашої будівельної продукції. На наших очах завдяки вашій працелюбності і наполегливості оновлюються оселі українців, змінюються вулиці міст та селищ.

Від усієї душі бажаю вам і вашим сім'ям миру, добра, благополуччя, щедрих замовлень і належної оцінки праці!

Заступник Міністра Міністерства регіонального розвитку та будівництва
А. В. Беркута

Шановні засновники компанії «Агромат»!

Щиро вітаю вас та ваших працівників-однодумців з Днем народження компанії, з її 16-річчям! Ваша щоденна праця - це великий внесок у розвиток будівельної галузі України, у розвиток підприємницької діяльності. Завдяки великому вибору будівельних матеріалів (керамічної плитки та сантехніки) широкі верстви населення мають реальну можливість реалізувати свої мрії та поліпшити свої оселі, помешкання, дома.

Саме від вас залежить задоволення потреб населення в товарах будівельної галузі та послугах, якості їх надання. Впевнені, що створена і примножена вашими зусиллями компанія «Агромат» й надалі сприятиме розвитку багатоукладності національної економіки, її сталому зростанню та підвищенню добробуту жителів України.

Бажаємо вам міцного здоров‘я, щастя, радості та сімейного благополуччя!

Голова Київміськбуду
П. С. Шилюк

Вітаю з шістнадцятиріччям відому та знану в Україні та світі компанію «Агромат». «Агромат» - це професіонали своєї справи, які енергійно розвивають будівельну галузь України, роблять значний внесок у розвиток господарської діяльності країни, сприяють зростанню національної економіки.

Від фахівців компанії «Агромат» залежить злагоджена робота багатьох сфер будівництва, реконструкції та ремонту. Вони одні з кращих, хто забезпечує країну будівельними матеріалами, різноманітною керамічною плиткою, сантехнічними виробами та супутніми матеріалами.

Шановні працівники компанії «Агромат»! Від імені Асоціації прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов'язку. Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги. Нехай Ви першими здолаєте кризу галузі, до того ж, якщо криза три дні, то це уже стабільність. Нових успіхів та інвестиційних проектів.

Голова Наглядової Ради Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів»

І. М.Салій

вернуться