01 листопада 2021

Ще більше дизайну: АГРОМАТ відкрився в Рівному

30 жовтня 2021 року АГРОМАТ відкрив свій перший магазин у місті Рівне

Тепер ще більше дизайну по всій Україні! 

30 жовтня 2021 року АГРОМАТ відкрив свій перший магазин у місті Рівне, по вул. Макарова, 18. Це вже 23-й магазин мережі в Україні. 

Ми мріємо, щоби кожний українець жив у красивій та затишній оселі. Уже 28 років АГРОМАТ знається на тому, як створити ідеальний будинок, готовий навіть до зйомки крупним планом.

Новий магазин АГРОМАТ у Рівному — місце, де всі ваші мрії про ванну кімнату «кам тру». Ми відібрали сучасні матеріали для ремонту від провідних виробників та дизайнерських бюро, привезли колекції з крутих світових виставок та презентували їх у готових шоу-румах. Приходьте, обирайте той, що сподобався, та відтворюйте в себе вдома. АГРОМАТ — ваш гід у світі дизайну.

Плитка, сантехніка, меблі та аксесуари для ванної кімнати, паркетна дошка та супутні матеріали — усе для ремонту в одному місці. АГРОМАТ у Рівному зручно розташований в осередку торгівлі всього міста — поруч із багатьма торговельними центрами та гіпермаркетами. Доїхати до нас можна власним авто. Для цього передбачена парковка зі зручним під’їздом. Або маршрутним таксі: № 53, 67, 49, 42. Зупинка поруч із магазином АГРОМАТ.

АГРОМАТ — це персональний сервіс. Кожний покупець може отримати консультацію особистого менеджера, замовити послугу 3D-візуалізації, прийняти рішення в зручних зонах для переговорів та відпочинку, обладнаних WI-FI, чи випити запашної кави.

 

Приходьте за красивими оселями в АГРОМАТ!