13 грудня 2019

Соціальна відповідальність: АГРОМАТ візьме участь в Архітектурному хакатоні, щоб допомогти дітям

Експерт будівельного ринку - мережа магазинів сантехніки і плитки АГРОМАТ стане учасником Архітектурного хакатону, щоб створити в Україні унікальний проект - сімейний пансіонат для онкохворих дітей та їхніх сімей у Львові.
Фото - АГРОМАТ на Hallway.pro

Разом з кращими архітекторами, дизайнерами, концептологами, проджект-менеджерами і виробниками за день АГРОМАТ розробить чотири дизайн-концепції, одна з яких в перспективі оживе в реальності заради життя і здоров'я маленьких українців.

Єдина в Україні онлайн-платформа для персонального пошуку і підбору архітекторів і дизайнерів під проект будь-якої складності hallway.pro сьогодні, 13 грудня, проводить свій сьомий Архітектурний хакатон. Протягом усього дня кілька десятків дизайнерів, архітекторів, виробників візьмуть участь в цьому марафоні, щоб створити унікальний для України проект - концепцію сімейного пансіонату для онкохворих дітей та їхніх сімей, який розміститься на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Ексклюзивний партнер проекту - експерт будівельного ринку, мережа магазинів сантехніки і плитки АГРОМАТ.

Фото - АГРОМАТ бере участь в Архітектурному Хакатони, щоб допомогти дітям

Рушійною силою заходу став благодійний фонд Tabletochki. Тут давно виношували ідею створити на базі львівської онкологічної дитячої лікарні пансіонат для тяжкохворих дітей та їх сімей. На цю ініціативу відгукнулися провідні виробники і справжні аси будівельного ринку України.

Всього за день в рамках марафону кращі архітектори, дизайнери, проектанти і виробники створять концепти простору для комфортного лікування і швидкого одужання дітей. Ні для кого не секрет, що сьогоднішні реалії медичного забезпечення не додають в тяжкохворих пацієнтів ніякого оптимізму. Найбільш гостро проблему відчувають діти - часто бляклі лікарняні стіни підривають надії на швидке і успішне лікування.

Ситуація ускладнюється тим, що в Україні немає жодного медичного закладу, де хворі на онкологію діти могли б проходити реабілітацію разом з батьками. Спеціально створених для цього умов просто не існує, а реабілітації потребує велика частина таких маленьких пацієнтів. В рамках Хакатона АГРОМАТ запропонує нові концептуальні рішення, інноваційні технології для створення прецеденту - сімейного пансіонату для тяжкохворих дітей та їх сімей у Львові. Більш того - дасть свою експертну оцінку роботі дизайнерів і архітекторів в проектних групах.

Фото - Експерт будівельного ринку мережа магазинів сантехніки і плитки АГРОМАТ стане учасником Архітектурного Хакатона

У АГРОМАТ впевнені: навіть в рамках медустанови можна створити простір, де прискорювати процес одужання буде сама обстановка. Сучасний дизайн, інноваційні матеріали, продуманий інтер'єр покликані дарувати радість. АГРОМАТ знає напевно: в такі стіни повертається дитячий сміх, бо в них кипить справжнє життя.