13 листопада 2021

Новий магазин у Дніпрі відкрито!

У нас просто wow-новина!
Новий магазин у Дніпрі відкрито!

13 листопада магазин АГРОМАТ у Дніпрі відкрито!

Це вже 24-й магазин компанії, що готовий закохувати ваші серця в кераміку! 

Нове місце в Дніпрі

Тепер на карті Дніпра плюс одна важлива локація —

Набережна Перемоги,  68-а. Саме тут розташований новий магазин АГРОМАТ — місце бездоганного сервісу та сучасного дизайну в усіх сенсах: від асортименту до суперстильного торговельного простору.

Дизайнерський простір

Фішка нового магазину — дизайнерський open space з яскравими динамічними патернами на стінах у стилі поп-арт. Тут багато вільного простору та світла. Масштаб також захоплює. Цілих 1100 кв.м експозицій з плиткою та сантехнікою, тисячі світових та українських брендів, вражаючі презентації товару у вигляді шоу-румів, продуманих до дрібниць. Заходите без жодних ідей для ремонту — виходите із готовою ванною кімнатою!

Новий рівень сервісу

Крута опція в АГРОМАТ у Дніпрі — QR-помічник для покупців. Скануйте QR-код на ціннику, щоб дізнатися всю інформацію про товар: фото, характеристики, кількість, товари з цієї ж колекції та товари-аналоги. Створюйте списки того, що сподобалося, діліться ними з близькими, надсилайте на імейл, віддавайте менеджеру для формування рахунку чи роздруковуйте в магазині на спеціальному QR-принтері. 

Проте, персональний сервіс залишається для нас в пріоритеті. Менеджери АГРОМАТ, як завжди, знають найдрібніші нюанси при виборі плитки та сантехніки та допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалів для ремонту. А щоби «тут і зараз» подивитися, як виглядатиме обраний товар у вашому проєкті, замовляйте послугу 3d-візуалізації інтер’єру.

У магазині також є зручні зони з Wi-Fi для відпочинку клієнтів чи переговорів. 

Тільки керамічні хіти

Асортимент магазину ретельно підібраний відповідно до актуальних тенденцій. Це безліч колекцій плитки від найдрібніших форматів до oversize, представлених у повний зріст! Керамічні хіти 2021 — реалістичні імітації кольорових оніксів, мармурів, цінних каменів; трендова плитка під обої чи тераццо. Інноваційна сантехніка з сенсорним управлінням, кольорові умивальники, інсталяції, дизайнерські меблі для ванної, аксесуари у різних стилях та освітлення. Все це для ваших найкрутіших інтер'єрів!

Скоріше завітайте до нового осередку дизайну та кераміки в місті Дніпро! 

Ми працюємо щодня та з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм та обмежень чинного законодавства України.