30 листопада 2021

Юні футболісти АГРОМАТ на міжнародному чемпіонаті BATUMI CUP 2021

За листопад у нас відбулося багато цікавих футбольних подій. Окрім регулярних ігор агроматівських команд першої та другої ліги, наші юні футболісти 2010 року народження побували на міжнародному чемпіонаті BATUMI CUP 2021!

Батумі зустрів наших маленьких спортсменів традиційно вологою погодою, яка не раз ставала третім суперником у футбольних поєдинках. Та попри це гра нашої команди була наполегливою, згуртованою та енергійною!

Першого ігрового дня наша команда полоскотала нерви і вболівальникам, і батькам.

Гру закінчили з результатом: JALGIRISI 1:0 AGROMAT. І хоча в першому таймі ми пропустили гол, команда всю гру проявляла себе справжніми бійцями. Більшість матчу грали на половині суперника, створювали моменти та штурмували ворота опонента до останньої хвилини!

Не зважаючи на попередній результат, наші красені вийшли в другій грі та зробили свою справу: AGROMAT 1: 0 DINAMO BATUMI.

Результати другого ігрового дня не дуже втішні: AGROMAT 1:2 GLDANI. Зранку гру перенесли через погодні умови. Футбольне поле залило водою, та згодом футболістам довелося все одно грати у воді. Мабуть, грузинська команда більш пристосована до «водного поло», оскільки пощастило саме їй. Загалом, наші гравці грали технічно, атакували суперника, та, на жаль, не зрівняли рахунок.

У наступному поєдинку з турецькою командою BURSASPOR агроматівці були в гарному настрої, грали розкуто й легко та завершили гру з неперевершеним результатом 7:0 на нашу користь.

Впевненим опонентом під час турніру виявився PORTUS BATUMI. Суперники впевнено тримали м’яч, а агроматівці витрачали багато сил на виснажливий високий пресинг. Проте гравці AGROMAT значно переважали противника за гостротою й гольовими моментами протягом матчу. Ми створили щонайменше 5 вірних гольових ситуацій, натомість реалізували лише одну нагоду. А помилка захисту під кінець матчу призвела до пропущеного голу. Рахунок гри став 1:1. І тоді довелося пройти найнервовіше випробування — післяматчеву серію пенальті, яку ми виграли достроково. AGROMAT 3:2 PORTUS BATUMI. Вітаємо голкіпера Александра Супруна, який відбив другий удар серії, та психологічно переграв опонента своєю впевненістю на четвертому ударі.

Останнього дня AGROMAT зустрівся на полі з DINAMO TBILISI, яка й виграла даний турнір із рахунком 1:3. Не зважаючи на результат і те, що в Динамо Тбілісі всі гравці відбірні, технічні та швидкі, наша команда достойно зіграла даний матч. І це при тому, що у ФК Агромат 5 гравців 2011 року народження, тобто на рік молодші за гравців команди-суперника.

Дякуємо нашим хлопцям за такий командний дух та бажаємо нових досягнень!