ua ru
×
пн-пт: 9-19, сб: 9-18, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Експорт

ПРОДАЄМО НА ЕКСПОРТ ТУТ І ЗАРАЗ

Ми завжди готові розширювати горизонти бізнесу. АГРОМАТ пропонує продукцію кращих українських і європейських брендів керамічної плитки, керамограніта, сантехнічного фарфору, змішувачів, душових кабін, меблів для ванних кімнат, акрилових ванн, дзеркал і сушарок для рушників за межами України.

У нас вже є досвід успішних експортних продажів:

  • українцям - фізичним особам, які роблять ремонт, пропонуємо гнучкі умови оплати та доставки замовлень;
  • українським архітекторам, які реалізують свої дизайнерські рішення за кордоном (можливість відвантаження якісної керамічної плитки та сантехніки в будь-яку країну)
  • українським девелоперам і будівельним компаніям, які будують проекти за межами України (маємо конкурентний якісний продукт за адекватною ціною).

Будь-то потужна будівельна компанія або кінцевий споживач, світові бізнес-партнери або українські дилери Субдилери - ми щиро будемо раді співпрацювати з кожним клієнтом.

 

Контакти для співпраці:

Іванов Вадим Вячеславович, менеджер з продажу відділу експорту

e-mail: 

e-mail: 

моб .: + 380 67 223 23 82

https://ru.linkedin.com/company/itc-agromat-ltd

Що ми можемо запропонувати клієнту:

Об'єкти з нашою продукцією:

Baku Flame Towers, Азербайджан

Тепер компанія АГРОМАТ відома і в Азербайджані. Baku Flame Towers - візитна картка і найвища будівля Азербайджану останніх років. Наші партнери оцінили високу якість українського продукту і вибрали для комплектації санвузлів Baku Flame Towers душові кабіни виробництва Liberta.

Сучасний освітній комплекс ім. Гейдара Алієва, Баку

15 травня 2018 президент Азербайджану Ільхам Алієв і перша леді урочисто відкрили Сучасний освітній комплекс ім. Гейдара Алієва в місті Баку. Для комплектації окремих приміщень закладу наші партнери вибрали українську керамічну плитку від Zeus Сeramica.

Baku Flame Towers, Азербайджан

Сучасний освітній комплекс ім. Гейдара Алієва, Баку

1
/