ua ru
×
пн-пт: 9-19, сб: 9-18, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Архітекторам (КАДА)

У 2004 році компанія АГРОМАТ створила один зі своїх кращих проектів - Клуб архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ (КАДА).

Мета створення клубу - об'єднання сил архітекторів і дизайнерів, спрямованих на реалізацію цікавих дизайнерських та архітектурних проектів. Організовуючи клуб, компанія АГРОМАТ ставила перед собою завдання максимально спростити й урізноманітнити роботу архітекторів і дизайнерів.

Сьогодні КАДА - це успішна громадська організація українських архітекторів та дизайнерів. Клуб нараховує більше 1500 членів, і з кожним роком їх кількість зростає. В рамках КАДА проводяться різні заходи пізнавального та розважального характеру: акції, семінари, майстер-класи. Тут кожен учасник клубу може ознайомитися з новинками, які презентують відомі світові виробники. З метою підвищення кваліфікації та зміцнення відносин між членами клубу організовуються поїздки КАДА на провідні зарубіжні фабрики-виробники керамічної плитки і сантехніки. Для всіх членів клубу ми здійснюємо поштову розсилку каталогів, журналів, брошур з останніми новинками ринку керамічної плитки та сантехніки.

КАДА тісно співпрацює з журналом «Кераміка: стиль і мода». Для всіх членів клубу створені спеціальні умови розміщення в рубриці «ПРОФІ», де публікуються різні цікаві рішення інтер'єрів квартир, приватних будинків, котеджів, офісів, кафе, ресторанів, магазинів. Також, підтримуючи молодих фахівців, ми публікуємо цікаві проекти, які знаходяться в стадії розробки. Всі учасники, що зареєструвалися в нашому клубі, отримують спеціальні умови роботи у магазинах компанії АГРОМАТ.

Якщо ви є архітектором або дизайнером і хочете завжди бути в курсі модних тенденцій у світі інтер'єрного дизайну, а також отримувати та користуватися інформацією про всі останні новинки на ринку керамічної плитки та сантехніки, якщо у вас є бажання урізноманітнити свою роботу і життя, якщо вас переповнюють яскраві ідеї з проектування інтер'єрів і ви хочете, щоб про них дізналися інші, запрошуємо вас стати членом нашого клубу. А ми, в свою чергу, обіцяємо, що співпраця з нами буде цікавою, плідною та взаємовигідною! Для цього вам необхідно зареєструватися на сайті КАДА або в одному з магазинів компанії АГРОМАТ.

 

Якщо у вас виникли будь-які питання, негайно звертайтеся в КАДА.

Тел / факс: +380 44 392-29-43

 

ПРЕЗИДЕНТ КАДА

Атаманчук Яніна

+ 380 50 331 59 79