ua ru
×
пн-сб: 9-18, нд: 10-17
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

ДП «Шпат»

Дочірнє підприємство «Шпат» засноване у 1997 році. Підприємство знаходиться у с. Мала Токарівка, Романівського району, Житомирської області, родовище «Гірський». Основний напрямок діяльності - видобуток відкритим способом і подальша переробка пегматитової сировини (зрощені кристали калієвого польового шпату і кварцу) для підприємств фарфоро-фаянсової промисловості, будівельної і художньої кераміки як України, так і ближнього зарубіжжя.

На підприємстві функціонує хіміко-аналітична лабораторія, яка проводить постійний якісний і кількісний розширений хімічний аналіз пегматитової сировини.

За результатами визначення на кожну партію відправки сировини споживачам видається сертифікат якості. Лабораторія атестована Укрметртестстандарт України і готова надавати послуги по розширеному хімічному аналізу польового шпату, каолінів стороннім організаціям.

Реалізація продукції проводиться як автомобільним, так і залізничним транспортом у піввагонах навалом грузопідйомністю 69 тонн або в поліпропіленових контейнерах (біг-бег) вагою 1 тонна.

Телефони ДП «Шпат»: +380 4144 6-13-00, +380 4146 9-64-94.

Підприємство знаходиться у с. Мала Токарівка, Романівського району, Житомирської області, родовище «Гірський».

ДП "Шпат"

ДП "Шпат"

ДП "Шпат"

ДП "Шпат"

ДП "Шпат"

1
/