ua ru
×
пн-пт: 9-19, сб: 9-18, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Послуги та сервіси для покупців АГРОМАТ

АГРОМАТ дає можливість не тільки купити плитку і сантехніку, а й надає якісний сервіс та обслуговування. Економте свій час і нерви в процесі покупки! Адже ми не з чуток знаємо, наскільки довгим і неприємним може бути ремонт.

Щоб скоротити ваш шлях ремонту від ідеї до готового інтер'єру, АГРОМАТ пропонує наступні послуги: 3D-візуалізація інтер'єрів ванної кімнати, порізка плитки, доставка замовлення по Україні та за кордон.

Смачна їжа і ароматна кава, які подаємо в "City Cafe" (АГРОМАТ А) та в ресторані "КерамаМама", безсумнівно вам сподобаються. Привітне обслуговування дістанеться кожному відвідувачу.

Сервіс 3D-візуалізації

Підібрати потрібну плитку і сантехніку, створити віртуальний інтер'єр, продемонструвати різні дизайнерські рішення, розкласти плитку з ідеальним швом - все це можливо у мережі АГРОМАТ. Послуги 3D-візуалізації доступні у багатьох магазинах.

Послуги доставки

У всіх покупців магазинів АГРОМАТ є можливість замовити доставку товарів у будь-яке місто України, а також за кордон. Поспішаєте закінчити ремонт? Послугу експрес-доставки можна замовити по всій мережі АГРОМАТ.

Сервіс порізки плитки

Якісна укладка плитки нерідко вимагає порізки плитки та фризів. Якщо дизайн інтер'єру вимагає даної послуги, і ви живете в Києві, - замовляйте її в АГРОМАТ!

АГРОМАТ-ТУР

Наша компанія також надає туристичні послуги: продаж авіаквитків, підбір і організація туру для подорожей по всьому світу.

Послуги доставки

У всіх покупців магазинів АГРОМАТ є можливість замовити доставку товарів в будь-яке місто України, а також за кордон. Поспішайте закінчити ремонт? Послугу експрес-доставки можна замовити в будь-якому магазині компанії.

АГРОМАТ-ТУР

Наша компанія також надає туристичні послуги: продаж авіаквитків, підбір і організація турів для подорожей по всьому світу.