Сифони для раковини необхідні для виведення стічних вод в каналізацію. Умивальники не вимагають особливих правил монтажу, але перешкодою можуть стати обмежені розміри ванної кімнати. Тому труби максимально вбудовують у стіну чи шукають інші рішення.
Сифони для раковини за типом установки
Щоб вибрати гарний злив для раковини, потрібно врахувати технічні особливості. Насамперед це розмір шафки або просто доступне вільне місце. Їм не потрібні уловлювачі жиру та інші функції, адже зазвичай ллється вода з невеликою кількістю мийного засобу.
Максимальна пропускна спроможність становить 40 літрів за хвилину, це показник із великим запасом. Сифони зазвичай універсальні, з гвинтом кріплення довжиною 8 см. Це допоможе встановити його на умивальник з будь-якою довжиною горловини, так що проблем із монтажем не буде. За типом установки вони поділяються на:
- Прихований. Дуже компактний виріб, який ховають у стіні. Це рішення вигадали для підвісних раковин, але поступово почали застосовувати і для інших моделей. Це допомагає заощадити місце в шафці.
- Зовнішній. Традиційний сифон, який розміщується під раковиною та не потребує додаткових робіт для встановлення. Його вибирають за простоту монтажу. чищення та ремонту. Також його легко замінити за потреби, оскільки вартість невисока.
Окремо розглядають «сухі» сифони, призначені для неопалюваних будівель, як дача чи гараж. Ця модель усередині має гумову трубку, яка виштовхує воду після вимкнення. Коли вода ллється, трубка розпрямляється і дозволяє спокійно стікати в каналізацію. Потім схлопується, захищаючи систему від промерзання та супутніх проблем.
Як підібрати тип сифона
Сифон для умивальника постійно вдосконалюють, вигадуючи нові конструкції та моделі. Це повʼязано з розвитком дизайнерських рішень, адже для сучасних інтер'єрів доводиться застосовувати деякі хитрощі. Щоб організувати правильне та надійне підключення, можна вибрати один із таких варіантів:
- Трубний. Звичайна вигнута труба, яка йде безпосередньо від зливного отвору з каналізаційною трубою. На дні вигину збирається вода, що захищає від неприємних запахів.
- Пляшковий. У конструкції передбачена ємність, де завжди стоїть вода. Це пункт сортування, який не дасть важким речам потрапити в каналізацію.
- Вакуумний. Новинка зі спеціальним клапаном в конструкції. Він забезпечує вакуумну заглушку, яка не дасть стічних вод повернутися в разі несправності.
- Плоский. Особлива модель для шафок із невеликим запасом простору.
В інтернет-магазині Agromat можна купити сифон для умивальника на найвигідніших умовах. Магазин працює безпосередньо з виробниками, тому представляє лише оригінальну продукцію за конкурентними цінами. Також можна вибрати спосіб оплати та доставки по Україні. У Києві працює самовивіз.