ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Cersanit

BALDOCER

Іспанська фабрика Baldocer, заснована в 1994 році, працює на впровадження і розвиток технологій виробництва керамічної плитки, щоб йти в ногу з останніми дизайнерськими і технічними тенденціями. Відмінною рисою фабрики є відданість традиційним стилям.

Baldocer – це:

найкраще сервісне обслуговування; постійне розширення асортименту продукції, що дозволяє фабриці вийти на нові ринки, залучаючи нових клієнтів. будівництво нових складів загальною площею в 100 тис. кв.м. і 45 тис. кв.м. закритих приміщень, що дозволяє обслуговувати замовлення на продукцію в найкоротші терміни і зберігати її в умовах, які відповідають найвищим європейським стандартам.

Встановлено і функціонує нова піч для виробництва керамограніта 43,6 × 43,6 см, який вже знаходиться в наявності на вищевказаному складі. Також на фабриці випускають керамогранит 40 × 60 см, який чудово підходить не тільки в якості підлогового і настінного покриття, але і для облицювання фасадів.

Baldocer пропонує керамічну плитку з червоної глини, розробляючи нові оригінальні серії і формати сучасного дизайну з прекрасними декоративними елементами.

Категорії товарів BALDOCER

З усією продукцією BALDOCER, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!