ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Grohe

Бренд Grohe, заснований Фрідріхом Грое ще в 1936 році, сьогодні є відкритою акціонерною компанією Friedrich Grohe AG зі штатом у дві тисячі співробітників і представництвами по всьому світу. Сучасні технології, відмінна якість і продуманий дизайн продукції дозволили Grohe стати популярним брендом на ринку санітарно-технічного обладнання. Власний дизайн-центр Grohe безперервно розробляє і втілює в життя оригінальні ідеї для нових колекцій. Співпраця з сотнями відомих дизайнерів дає фабриці можливість щорічно випускати широке стилістичне розмаїття моделей змішувачів, душових гарнітурів і аксесуарів для ванної кімнати. У виробничому ряду фабрики також системи інсталяції і змиву для підвісної сантехніки, системи прихованого настінного монтажу та інший асортимент санітарно-технічної арматури.

Доказом чудової якості матеріалів, використовуваних у виробництві, служить п'ятирічна гарантія на всю продукцію торгової марки.

Крім того, ідеальний симбіоз інновацій та функціонального дизайну приніс фабриці цілий список світових нагород. В арсеналі Grohe - премії IF design awards, Good Design Awards, Design Plus, Red dot, 40 under 40 і безліч і інших.

Категорії товарів Grohe

З усією продукцією Grohe, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!