ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

Hansgrohe

Компанію Hansgrohe заснував 1901 році Ханс Грое. Hansgrohe виробляє і випускає продукцію під трьома всесвітньо відомими брендами: Hansgrohe – інноваційні продукти для ванної кімнати та кухні, в тому числі змішувачі, душі, системи зливу і аксесуари. Axor – дизайнерські колекції змішувачів і аксесуарів для ексклюзивної ванної кімнати. Pharo – wellness-системи для індивідуальної ванної, включаючи душові панелі і системи, душові та парові кабіни, гідромасажні ванни.

Протягом своєї 108-річної історії компанія Hansgrohe, головний офіс якої знаходиться Шильтах, заслужила репутацію провідного новатора в сфері технологій і дизайну сантехніки. Фабрика Hansgrohe створює оригінальну продукцію, яка робить ванну кімнату більш зручною, функціональною і естетичною. У 2007 році, завдяки відомим брендам Axor, Hansgrohe, Pharo та Pontos, загальна сума продажів компанії склала близько 661 мільйонів євро, що на 16 відсотків більше в порівнянні з попереднім роком (у 2006 році 569 мільйонів євро). Компанія також створює робочі місця як в Німеччині, так і за кордоном.

Протягом всієї історії, день за днем, ​​фахівці компанії вдосконалюють продукцію. В каталозі інноваційної продукції можна знайти все: від душових до гарнітурів для кухні та ванних кімнат. Своїм успіхом Hansgrohe зобов'язана трьом основним принципам: акуратність, педантичність і неперевершена майстерність. Численні інноваційні знахідки фахівців задають стандарти якості всій галузі. Вже більше століття компанія, управління якою досі знаходиться в руках однієї сім'ї, є законодавцем в світі сучасних, високотехнологічних дизайнерських ванних кімнат. Це світовий лідер в сфері виробництва сантехніки.

Категорії товарів Hansgrohe

З усією продукцією Hansgrohe, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!