ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Cersanit

LAUFEN

Протягом більше 75 років група компаній Laufen є одним з провідних європейських виробників сантехніки. Компанія була заснована в швейцарському містечку Лауфен у 1892 році як гончарне виробництво. З 1925 року компанія почала спеціалізуватися на виробництві раковин, ванн, унітазів та умивальників з порцеляни і глини і таким чином стала першим виробником санітарного фаянсу в Швейцарії. Сьогодні в Laufen налічується більше 3500 робітників в більш ніж 28 країнах східної та західної Європи. У компанії є 6 різних виробничих заводів, розташованих в Швецарії, Австрії, Болгарії, Чехії, які виробляють в загальному понад 4,5 млн одиниць сантехнічної продукції з товарообігом 180 млн євро на рік. Laufen постійно розвиває свою філософію і завжди висуває на перше місце стиль і ергономіку.

Майстри Laufen прагнуть створити дизайн інтер'єру ванної кімнати як житлового простору, де гармонійно взаємодіють стиль, висока якість і функціональність. Кожна ванна кімната в стилі Laufen –це еталон високого дизайну, це оазис відпочинку і комфорту в будинку. Таким особливим дизайн Laufen робить унікальний підхід швейцарського виробника, який об'єднав дві головні школи дизайну: італійську від південного і модерністського стилю до північного Баухаус. Саме ця індивідуальність зробила компанію однією з лідируючих виробників на світовому ринку сантехніки. До того ж побачивши всю різноманітність продукції Laufen, ви будете захоплені її справжньою цінністю і якістю. Адже раковини, унітази та біде виробляються на інноваційному обладнанні зі швейцарською точністю.

Варто особливо підкреслити, що пріоритетними для компанії є нешкідливе виробництво і економічне витрачання енергії і сировини. Так, Laufen повторно використовує тепло, що отримується в процесі виробництва, для сушіння кераміки. Відмінною характеристикою виробів є також використання найостанніших енерго- і водозберігаючих технологій.

Висока якість продукції Laufen підтверджена численними сертифікатами, визнаними на міжнародному рівні. Швейцарський знак Q-Plus свідчить про відповідність виробів Європейським стандартам, а також стандартам Швейцарської якості.

Категорії товарів LAUFEN

З усією продукцією LAUFEN, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!