ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

MOZAICO DE LUX

Mozaico de Lux пропонує широкий вибір мозаїки. Великий вибір кольорів дозволить створити неповторний орнамент, який перетворить ванну кімнату, басейн або фасад будинку на витвір мистецтва. Нетрадиційна форма і широка колірна гамма роблять мозаїку Mozaico de Lux привабливим матеріалом для обробки ексклюзивних інтер'єрів.

Основним трендом компанії Mozaico de Lux є поєднання різних типів мозаїки. Фабрика пропонує багатобарвну скляну мозаїку, що має високий опір до ковзання. Такий вид мозаїки використовують у приміщеннях з підвищеною вологістю: у басейнах, фасадах будівель.

Постійний пошук оригінальних ідей і сучасні технології дозволили фахівцям фабрики Mozaico de Lux створити матеріал, який поклав початок новому напрямку – виробництву металевої мозаїки. Цей вид мозаїки по достоїнству оцінили любителі інтер'єрів «під старовину», а також поціновувачі хай-тек і техно стилів. Металева мозаїка заворожує своєю розкішшю і надзвичайною красою.

Гордістю компанії Mozaico de Lux є виготовлення мозаїки, що імітує золото та платину. Оформлені такою дорогоцінної мозаїкою інтер'єри створюють витончену і неповторну атмосферу.

Компанія пропонує також широкий вибір розкішних панно, виготовлених з мозаїки різних типів: «кам'яна» мозаїка, що прекрасно поєднується з металевою і зі смальтою; декорована дорогоцінними перламутровими вставками і навіть шматочками дерева. У колекціях вже існує безліч готових панно, але при бажанні замовника можливе втілення в реальність його ексклюзивний дизайн.

Категорії товарів MOZAICO DE LUX

З усією продукцією MOZAICO DE LUX, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!