ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Cersanit

NOVOGRES

Іспанська фабрика Novogres – провідна у світі компанія з багатим досвідом виробництва керамічної плитки і керамограніта. Компанія існує з 1980 року і є одним з найбільших виробників керамічної плитки і керамограніта з червоної глини методом однократного випалу. У 1998 році фабрика Novogres модернізувала виробництво і встановила нове обладнання для виробництва керамограніта з білої глини. Використання останніх технологій, широкий вибір дизайну, висока якість плитки дозволили фабриці Novogres стати в один ряд з провідними виробниками.

Головною особливістю фабрики Novogres є поєднання дизайну, якості і ціни, що дає фабриці значну перевагу перед іншими виробниками керамічної плитки. Сьогодні Novogres експортує близько 70% своєї продукції в 59 країн світу.

Керамограніт, що випускається іспанською фабрикою Novogres, прекрасно підходить для обробки фасадів, цокольних поверхів, сходів, внутрішніх двориків, терас, веранд. Він має високий ступінь морозостійкості, а також має спеціальне антиковзаюче покриття.

Категорії товарів NOVOGRES

З усією продукцією NOVOGRES, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!