ua ru
×
пн-пт: 9-19, сб: 10-19, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Devit

PERONDA

Завод Peronda, розташований в місті Онда (провінція Кастельон, Іспанія), був заснований в 1951 році. Головні цілі, які ставить перед собою керівництво компанії – оперативне обслуговування клієнтів, постійне оновлення асортименту і впровадження екологічно нешкідливих технологій. Це перше підприємство керамічної галузі, яке отримало від уряду автономної області Валенсія ліцензію екологічного виробництва. У 1969 році компанія розширилася і перемістилася за межі міста, змінивши свою назву на Peronda Ceramicas S.A. Саме під цим добре відомим у всьому світі брендом випускається продукція підприємства.

Продукцію Peronda, відрізняє незмінна високу якість і стильний витончений дизайн. Як спадкоємиця столітньої керамічної традиції, іспанська компанія успішно поєднує багатий досвід минулого з постійним оновленням дизайну продукції, технологій і методів управління. При виготовленні керамічної плитки і керамограніта Peronda використовуються сучасні технології та найкраще обладнання. Peronda користується заслуженим авторитетом і довірою як у постачальників і покупців, так і у інших виробників.

 

На сьогоднішній день загальна виробнича площа підприємства дорівнює 250 тис м2. Вся продукція, що поставляється компанією Peronda, екологічно чиста, отже абсолютно безпечна.

Категорії товарів PERONDA

З усією продукцією PERONDA, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!