ua ru
×
пн-пт: 9-20, сб: 10-20, нд: 10-18
×

Популярні запити:

Плитка Мозаика Смеситель Cersanit

ROYO

Заснована в 70-роках ХХ століття, іспанська фабрика Royo швидко досягла рівня одного з найбільших виробників меблів для ванних кімнат не тільки на внутрішньому, а й світовому ринку. Безперервний прогрес, впровадження інноваційних технологій та злагоджена робота професійної команди дозволили бренду Royo домогтися успіху в 90 країнах Європи, Америки та Азії.

Всі меблі Royo виготовляються з якісних натуральних матеріалів, таких як шпон і масив сосни, бука, вишні, іспанський мармур. Кожен виріб Royo – унікальне поєднання актуальних тенденцій, високого функціоналу, надійності і модного дизайну. У співпраці з відомими світовими дизайнерами фахівці Royo розробляють концепції меблевих колекцій, які відрізняються неповторним стилем і відповідають всім вимогам сучасної ванної кімнати.

Серед переваг фабрики – різноманітність колекцій меблів для невеликих ванних кімнат. Виконані з елегантними формами і лаконічним дизайном, такі серії представлені в широкому спектрі розмірів і за доступною ціною. Продукція Royo Group відповідає вимогам найсуворіших норм якості, що підтверджено численними європейськими сертифікатами.

Категорії товарів ROYO

З усією продукцією ROYO, яку пропонує АГРОМАТ, ви можете ознайомитися у наступних категоріях інтернет-магазину:

Де купити:

Інтернет-магазин

Купуйте онлайн. Тут і зараз!

Весь каталог продукції. Великий вибір фільтрів для пошуку товару. Замовляйте!