Вибираємо змішувач: основні різновиди
Часто буває, що одна маленька деталь – запорука успішної роботи складного механізму. Якщо у ванній зроблений ремонт, встановлено нову сантехніку, але немає змішувачів – насолодитися водними процедурами не вийде. Тому варто пам'ятати, що покупка змішувачів – справа важлива та відповідальна.
Основа змішувача найчастіше зроблена з латуні – цей матеріал на сьогодні вважається найоптимальнішим для виготовлення даних виробів. Те місце, з якого, власне, тече вода, називається вилив. Важливо пам'ятати, що виливи бувають різної довжини. Виходячи саме з цієї величини визначається призначення агрегату: змішувачі з укороченим зливом варто купувати для раковини, з подовженим – для кухні.
Змішувач забезпечує комфорт у будинку, тому вибираючи його, Ви створюєте додатковий затишок на довгі роки. Ринок сантехніки щорічно поповнюється новими моделями і виробниками. Тому, щоб купити змішувач хорошої якості від надійного бренду, необхідно вивчити всі їх різновиди.
Найбільш поширена модель – важільна. Вона виглядає сучасно і дуже проста у використанні. Щоб включити воду, досить підняти важіль, а для змішування холодної та гарячої його пересувають з одного боку в іншу. Найчастіше їх встановлюють на кухню. Важіль виконується в різних формах і стилях: джойстик, квадратний, закруглений, хрестовий, прямокутний, з отвором і у вигляді стержня.
Існує кілька типів змішувачів:
- двовентильні – класичний варіант змішувача, коли подача холодної або гарячої води регулюється поворотом відповідного вентиля;
- одноважельні – сучасна модель, що складається з одного важеля. Підняттям його ми включаємо воду, поворотом – регулюємо температуру;
- безконтактні – це сенсорні змішувачі, що з'явилися порівняно недавно. Достатньо лише піднести руки до виливу, щоб потекла вода.
Дуже популярні зараз змішувачі, оснащені термостатами – пристроями, що підтримують постійну температуру, яка попередньо задана. Це дуже зручно, а також безпечно. Купивши термостат, Ви забезпечите себе і своїх близьких від можливості опіку при раптовому стрибку температур.
Вибираючи змішувач, зверніть увагу на модель з вентилем. До його переваг належить економічна витрата, який контролюється вентилями. Зовні такі змішувачі виглядають естетично і впишуться в інтер'єри в класичному стилі.
Підбираючи змішувач у ванну кімнату, продумайте заздалегідь: будете використовувати один змішувач на раковину і на ванну, або планується установка декількох змішувачів. Якщо перший варіант Вам ближче, купите змішувач з довгим виливом. Для другого варіанту обирайте короткий вилив. Важливо, щоб сантехніка поєднувалася між собою за стилем.
Відмінності між змішувачами різних виробників
Підбираючи змішувач, звертайте увагу на репутацію бренду. Найбільш надійною продукцією є вироби європейських компаній: Grohe, Kludi, Hansgrohe, Devit, Axor. Кожен виробник має різноманітні моделі, виконані з латуні. Тому основною відмінністю є вартість змішувача, його колір і тип поверхні.
Не варто також забувати про естетичне оформлення змішувачів: сучасні дизайнери винаходять все нові привабливі форми, а також прикрашають ці вироби деревом, мармуром, оніксом, кришталем, склом та іншими матеріалами. Купити змішувач, що підходить під Ваші запити допоможуть різноманітні фільтри в каталозі інтернет магазину Agromat.ua. Ми регулярно поповнюємо колекції новими товарами.